Przejdź do głównej zawartości

King C. Gillette

King C. Gillette

Podaruj swojej brodzie prawdziwie profesjonalną pielęgnację i zmień codzienne golenie czy przycinanie zarostu w wyjątkowe doświadczenie. Posiadanie brody to coś więcej niż tylko jej zapuszczenie. To styl życia i tożsamość. Utrzymanie eleganckiej brody to sztuka, która wymaga stosowania odpowiednich narzędzi. Znajdziesz je w ofercie serii produktów King C. Gillette. Maszynki do golenia, trymery i żele do golenia, a także balsamy i szampony do brody – wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej domowej pielęgnacji zarostu.

 

Gillette wprowadza na rynek nową linię produktów King C. Gillette, która zapewnia swoim klientom najwyższą jakość pielęgnacji zarostu – na poziomie profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Kolekcja inspirowana wieloletnią tradycją marki nosi imię założyciela Gillette, Kinga Camp Gillette’a.

Dzięki wieloletniej tradycji i bogatemu doświadczeniu King C. Gillette to kompleksowa kolekcja produktów, które pomogą Ci stworzyć Twój charakterystyczny styl, od codziennego golenia przez precyzyjne modelowanie aż po pielęgnację.

Bez względu na to, czy zależy Ci na idealnie gładkiej skórze, lekkim przycięciu, efekcie jednodniowego zarostu, wypielęgnowanej brodzie czy wąsach, na King C. Gillette możesz polegać w każdej sytuacji. Trymer do zarostu King C. Gillette Beard Trimmer pomoże Ci uzyskać efekt idealnie przyciętej brody. Maszynka do golenia King C. Gillette Shave & Edging Razor wraz z żelem do golenia King C. Gillette Transparent Shave Gel zapewnią Ci idealnie gładką skórę. Wypróbuj produkty King C. Gillette i stań się mistrzem swojego stylu.

cały tekst ukryć tekst