Przejdź do głównej zawartości

Kérastase Chronologiste

Podobnie jak z upływem czasu zmienia się Twoja skóra, zmieniają się również włosy. Podczas gdy wiele kobiet włącza produkty anti-aging do codziennej pielęgnacji już około 25 roku życia, w przypadku włosów sytuacja jest zupełnie inna. Dziś jednak powszechnie wiadomo, że odpowiednie substancje potrafią utrzymać włosy w zdrowiu, elastyczne i pełne blasku. Linia produktów Kérastase Chronologiste została zaprojektowana tak, aby zapewnić skórze głowy profesjonalne rozwiązania, zapobiegające przedwczesnym oznakom starzenia.

cały tekst ukryć tekst

Odkryj pielęgnację Chronologiste, złożoną z 6 niezwykle skutecznych produktów anti-aging, które łączą w sobie zaawansowaną technologię i zmysłowe doznania.

Detox

Profesjonalna rewitalizacja anti-aging rozpoczyna się od detoksykacji skóry głowy przy pomocy Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant. Stosując tego typu pielęgnację przed myciem włosów, usuwasz nawet do 96% więcej zanieczyszczeń niż podczas stosowania szamponu. Odświeża skórę głowy i stymuluje wchłanianie substancji aktywnych. 

Odkryj więcej

cały tekst ukryć tekst

Oczyszczenie

Kontynuuj oczyszczanie skóry głowy, sięgając po szampon Kérastase Chronologiste Bain Régénérant. Kwas hialuronowy wyraźnie nawilża włókna włosów, co stanowi kluczowy element dla zachowania ich elastyczności i blasku, które z wiekiem słabną. Optymalna dawka antyoksydantów w szamponie pomoże Ci uzyskać efekt mocniejszych i bardziej odpornych włosów. 

Odkryj więcej

cały tekst ukryć tekst

Odżywienie

Maska Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant stosowana w kolejnym etapie pielęgnacji anti-aging intensywnie odżywia włókna włosowe dzięki cząsteczce aktywnej o nazwie Abyssine. Ta niezwykle cenna i wysoce skuteczna molekuła pochodzi z głębin morza. Abyssine łagodzi skórę głowy, jednocześnie nawilżając i wypełniając włókna włosowe. Maska zapobiega ponadto puszeniu się włosów i zapewnia im aksamitną miękkość.

Odkryj więcej

cały tekst ukryć tekst

Ochrona

Poddane detoksykacji i odżywione włosy przygotuj na stylizację w czwartym etapie pielęgnacji, przy użyciu Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant. Zapewnia on włóknom włosowym ochronę przed działaniem wysokich temperatur do 230°C, jednocześnie nadając im wyrazisty blask. Mleczko zawiera witaminę E, która redukuje negatywny wpływ promieniowania UV na stan włosów, co stanowi niezbędny element hamowania przedwczesnych procesów starzenia się włókien włosowych.

Odkryj więcej

cały tekst ukryć tekst

Lesk

Osłonka włosów ulega z biegiem lat osłabieniu, co sprawia, że tracą one swój blask, stają się bardziej kruche i w większym stopniu narażone na uszkodzenia. Odżywczy olejek perfumowany Kérastase Chronologiste Huile De Parfum stanowić będzie doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji anti-aging, ponieważ zapewnia włóknom włosowym dodatkowe nawilżenie, wzmacnia je i eliminuje rozdwojone końcówki. Kompozycja zapachowa oparta na akordach limonki, różach herbacianych i lekkich drzewnych tonach podkreśli Twoją wyrafinowaną osobowość.

Odkryj więcej

cały tekst ukryć tekst

Regeneracja

Pielęgnację anti-aging zakończ, aplikując serum Kérastase Chronologiste Serum Universel, które wyraźnie odmieni Twoje włosy. Formuła na bazie kawioru biomimetycznego utrzymuje substancje aktywne w ich najbardziej skutecznej postaci, dzięki czemu serum dogłębnie rewitalizuje włosy i skórę, znacząco poprawiając ich kondycję. Kurację bez spłukiwania można stosować zarówno na suche, jak i wilgotne włosy lub jako serum na noc.

Odkryj więcej

cały tekst ukryć tekst