Przejdź do głównej zawartości

Kérastase Blond Absolu
Pielęgnacja włosów rozjaśnianych i po koloryzacji blond

BLOND TO WIĘCEJ NIŻ KOLOR!

Bycie blondynką jest ekscytujące. Jednak rozjaśnianie włosów sprawia, że stają się one porowate i podatne na przesuszanie. Kolor blaknie i traci swój niepowtarzalny odcień.
Poznaj serię Kérastase Blond Absolu, profesjonalną pielęgnację do włosów rozjaśnianych i farbowanego blondu, która umożliwia zachowanie promiennego blasku włosów, wzmacnia włókna włosowe i regeneruje je.

cały tekst ukryć tekst

GŁĘBOKA PIELĘGNACJA

Twoje włosy przeszły ekstremalną zmianę koloru z ciemnego odcienia na blond? Masz odwagę sięgnąć po platynowe lub srebrne odcienie?
W takim przypadku będziesz potrzebować głębokiej pielęgnacji Kérastase Blond Absolu Cicaextreme, zawierającej nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy. Przy regularnym stosowaniu włókna włosowe zyskają nawet o 94% większą grubość i o 85% większe nawilżenie.

cały tekst ukryć tekst

NEUTRALIZACJA

Utrzymanie tego samego odcienia blondu, który dobrał dla Ciebie fryzjer, stanowi prawdziwe wyzwanie. Po kilku myciach blond często nabiera żółtego akcentu lub na włosach pojawiają się mosiężne półtony.
Dlatego ważne jest, aby do codziennej pielęgnacji włączyć produkty z fioletowym pigmentem Kérastase Blond Absolu Ultra-Violet, które neutralizują niepożądane refleksy. Dzięki temu Twoje włosy będą nawet 8 razy bardziej promienne. Uzupełnij pielęgnację o produkty termoochronne i odżywkę do rozjaśnionego blondu.

cały tekst ukryć tekst

NAWILŻANIE I ROZJAŚNIANIE

Preferujesz naturalne odcienie blond? Rozjaśniasz włosy delikatnymi technikami, takimi jak balejaż lub pasemka? Nawilżenie i wzmacnianie osłabionych pasm powinno zatem stać się podstawową częścią codziennej pielęgnacji.
Dzięki połączeniu szamponu rozjaśniającego Bain Lumière z odżywką Cicaflash Twoje włosy staną się nawet do 11 razy mocniejsze. Każdego wieczoru możesz dodatkowo zapewnić im intensywne nawilżenie, stosując serum na noc Sérum Cicanuit lub raz w tygodniu maskę Cicaextreme.

cały tekst ukryć tekst