Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn

52×
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
238,90

238,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: KZO0103 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 21.04.2021
Nasze sklepy
środa 21.04.2021

Opis Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme
Skład

Męska woda toaletowa Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme wypełnia lato świeżością wody. Sprawi, że zawsze będziesz czuć się świeżo i zyskasz pełnię wigoru i niczym nieograniczonej energii, niczym ocean. Celebruj poczucie swobody i świeżość letnich miesięcy!

  • cytrusowo-wodny zapach
  • dla mężczyzny, który żyje pełnią życia
  • doskonały szczególnie w ciepłe dni

Skład zapachu
Wstępne nuty należą do zmysłowych akordów zielonego pieprzu, świeżych cytryn i yuzu. W samym sercu zapachu oczaruje Cię subtelna mięta, do której nawiązują ciepłe drzewo cedrowe i urzekające piżmo, obecne w bazie kompozycji.

Historia zapachu
Zmysłowy zapach tworzy niewidzialną więź między nią a nim. Oryginalny flakon, nawiązujący do koloru wody, doskonale oddaje wodny charakter kompozycji zapachowej.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
zielony pieprz, cytryna, yuzu
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
lotos, mięta, nuty wodne
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cedr, białe piżmo
Grupy zapachów
cytrusowe, wodne

O marce Kenzo

Oryginalność, kreatywność i połączenie egzotycznych elementów z odniesieniami do kultury azjatyckiej. To luksusowa marka Kenzo, wielki gracz w świecie mody i perfum. Motto marki brzmi „For a more beautiful world”, a jej osiągnięcia doskonale oddają energię, radość, nonkonformizm i inspirację naturą.

Za marką Kenzo stoi projektant Kenzo Takada, który z Japonii przeniósł się do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik. Markę Kenzo charakteryzuje połączenie tradycyjnych japońskich elementów z europejskim stylem i paryską elegancją.

Perfumy Kenzo są dokładnie takie, jak sama marka – zabawne, kolorowe i emanujące kreatywnością. Najpopularniejszym zapachem Kenzo dla kobiet jest bez wątpienia Flower by Kenzo, który odpowiada na pytanie „jak pachniałby mak, gdyby miał zapach?”. Na uwagę zasługują również damskie perfumy z waniliowymi tonami Kenzo Amour, kolekcja oryginalnych zapachów Kenzo World czy też L'Eau Kenzo. Z kolei woda perfumowana Kenzo Homme jest jednym z ulubionych męskich zapachów tej marki.

Recenzje Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme52