Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir woda perfumowana dla kobiet

6×
Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir woda perfumowana dla kobiet
Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir woda perfumowana dla kobiet
100 ml
378,90

378,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: KZO1676 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 20.04.2021

Opis Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir
Skład

Wyraź swoją zmysłowość za pomocą urzekającego zapachu, który oszołomi wszystkich wokół. Woda perfumowana dla kobiet Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir oddaje hołd makom, czyli kwiatom, które doskonale podkreślają istotę kobiecości, kwintesencję łagodności i jednocześnie zniewalającej siły. Nie bój się sięgnąć po ten pachnący eliksir z delikatnych składników, które tak szybko uzależniają.

  • łagodny kwiatowy zapach, skomponowany z wyszukanych składników
  • podkreśla delikatną i jednocześnie namiętną kobiecość
  • doskonale uzupełnia wyszukany styl każdej eleganckiej kobiety

Skład zapachu
Najpierw Twoje zmysły poruszy odświeżająca mieszanka łagodnej mandarynki i malin. Potem w pełni rozwinie się zapach delikatnej królowej kwiatów – bułgarskiej róży, która wnosi do kompozycji urzekającą zmysłowość. Akordy różane delikatnie podkreśla przyjemny kwiat pomarańczy. A smakowite nuty słodkiej wanilii z Madagaskaru najsilniej wybrzmiewają na finiszu zapachu i razem z delikatną pralinką zapewniają naprawdę intensywne przeżycia.

Historia zapachu
Mak – kwiat obdarzony magiczną, wręcz uzależniającą siłą, stał się inspiracją do stworzenia damskiego zapachu Kenzo Flower by Kenzo L’Elixir. Kwiat maku wyraża pulsującą zmysłowość, cudowną cechę namiętnych kobiet i jednocześnie istotę ich natury. Woda perfumowana kryje się we flakonie charakterystycznym dla marki Kenzo, tym razem w namiętnie czerwonym kolorze.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
malina
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża bułgarska, kwiat pomarańczy
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
białe piżmo, burbon, wanilia, czekoladka
Grupy zapachów
kwiatowe, gourmand

O marce Kenzo

Oryginalność, kreatywność i połączenie egzotycznych elementów z odniesieniami do kultury azjatyckiej. To luksusowa marka Kenzo, wielki gracz w świecie mody i perfum. Motto marki brzmi „For a more beautiful world”, a jej osiągnięcia doskonale oddają energię, radość, nonkonformizm i inspirację naturą.

Za marką Kenzo stoi projektant Kenzo Takada, który z Japonii przeniósł się do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik. Markę Kenzo charakteryzuje połączenie tradycyjnych japońskich elementów z europejskim stylem i paryską elegancją.

Perfumy Kenzo są dokładnie takie, jak sama marka – zabawne, kolorowe i emanujące kreatywnością. Najpopularniejszym zapachem Kenzo dla kobiet jest bez wątpienia Flower by Kenzo, który odpowiada na pytanie „jak pachniałby mak, gdyby miał zapach?”. Na uwagę zasługują również damskie perfumy z waniliowymi tonami Kenzo Amour, kolekcja oryginalnych zapachów Kenzo World czy też L'Eau Kenzo. Z kolei woda perfumowana Kenzo Homme jest jednym z ulubionych męskich zapachów tej marki.

Recenzje Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir6