Kelsey BerwinTrudie Sport woda perfumowana dla mężczyzn

2×
Kelsey Berwin Trudie Sport woda perfumowana dla mężczyzn
Kelsey Berwin Trudie Sport woda perfumowana dla mężczyzn
Zaoszczędź
138,50

Zaoszczędź 37%
100 ml
86,40

W magazynie | 86,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: KLB0051
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
piątek 21.01.2022

Jeśli nie umiesz sobie wyobrazić dnia bez aktywności fizycznej i jesteś pierwszy na każdym treningu, męska woda perfumowana Kelsey Berwin Trudie Sport stanie się Twoim niezawodnym sparingpartnerem. Ciesz się napływem nowej energii i niekończącej się świeżości.

  • zapach cytrusowy
  • zapach korzenny
  • dla aktywnego i energetycznego mężczyzny
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
limonka, trawa cytrynowa, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, słodka pomarańcza
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, bursztyn
Grupy zapachów
wodne

Wyjątkowe perfumy marki Kelsey Berwin tworzone są zgodnie z mottem: „Zawsze bądź naturalny“. Do produkcji swych perfum firma stosuje wyłącznie najczystsze, najlepszej jakości składniki. Są to kwiaty, żywice szlachetne i olejkizapachowe, które są w 100% naturalne i nadają perfumom Kelsey Berwin prawdziwy, najwyższej jakości aromat, który pozwoli ci się oderwać od szarej codzienności!
Luksusowe perfumy Kelsey Berwin są niezwykle oryginalne, niecodzienne, pełne swobody i czystości. Nie brakuje im romantycznego rysu ani elegancji. Staranny wybór najlepszych składników skutkuje powstaniem naprawdę wyrafinowanych zapachów, które trudno pomylić z czymś innym. Perfumy Kelsey Berwin podkreślą twą naturalną zmysłowość i uwodzicielskość. Stań się ucieleśnieniem pewności siebie oraz naturalności z unikatowymi perfumami Kelsey Berwin!