Przejdź do głównej zawartości

K18

K18

Sprawdź, czym jest rewolucja w pielęgnacji włosów i odwróć długotrwałe uszkodzenia włosów w niewiarygodnym czasie zaledwie 4 minut. Amerykańska marka kosmetyków do włosów K18 Biomimetic Hairscience wprowadza na rynek przełomową molekułę K18Peptide™, która rekonstruuje łańcuchy keratynowe we włóknach włosowych, odbudowując wiązania dwusiarczkowe i przywracając włosom utracony zdrowy wygląd. Produkty K18 nie tylko regenerują uszkodzenia, ale naprawiają włosy od środka.

 

Markę K18 założyli pod koniec 2020 roku małżonkowie Britta Cox i Suveen Sahiba. Formuły produktów łączą w sobie zdobycze biotechnologii i pielęgnację, stanowiąc efekt wieloletnich badań i działając znacznie głębiej, aby na poziomie molekularnym zmienić i zregenerować przerwane łańcuchy polipeptydowe. W efekcie Twoje włosy będą mocniejsze, gładsze i bardziej sprężyste. Wystarczą zaledwie 4 minuty, aby Twoje włosy wyglądały zdrowo. Już po jednym zabiegu w salonie włosy odzyskują 91% pierwotnej siły i 94% pierwotnej elastyczności. 

Warto wypróbować również cieszącą się popularnością maskę do włosów K18 Leave-in Molecular Hair Mask, która w zaledwie 4 minuty regeneruje uszkodzenia włosów spowodowane koloryzacją, rozjaśnianiem czy stylizacją termiczną. Odnawiający spray do włosów K18 Professional Molecular Repair Hair Mist regeneruje uszkodzone włókna włosowe, pozostawiając je elastyczne i wzmocnione. Każdy z nas zasługuje na zdrowe włosy. Marka wierzy, że trendy są tylko chwilowe, podobnie jak uszkodzenia włosów.

cały tekst ukryć tekst