JOOP! Homme Absolutewoda perfumowana dla mężczyzn

20×
JOOP! Homme Absolute woda perfumowana dla mężczyzn
JOOP! Homme Absolute woda perfumowana dla mężczyzn
Zaoszczędź
325,00

Zaoszczędź 48%
120 ml
167,50

Kod: JOP02681 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Zrób zakupy powyżej 200 zł i wybierz w swoim koszyku jeden z kilku Discovery Box'ów wypełnionych kosmetycznymi i zapachowymi hitami.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 1.06.2020
Nasze sklepy
wtorek 2.06.2020

Opis perfum JOOP! Homme Absolute
Skład

Dzięki intensywnie odurzającemu zapachowi wody perfumowanej JOOP! Homme Absolute znajdziesz się w centrum uwagi w każdej sytuacji.

  • upojny orientalny zapach
  • dla uwodziciela, któremu nie można się oprzeć
  • wspaniały na co dzień, ale też na specjalne okazje

Skład zapachu
Na początku poczujesz aromatyczny zapach ziarenek czarnego pieprzu. Po chwili otwiera się odurzający akord jagodlina wonnego (ylang-ylang), nietradycyjnego składnika w męskich perfumach, który nadaje zapachowi niezwykle zmysłowy charakter. W bazie mieszają się nuty wetywerii, ziaren fasoli tonki i szczypty kadzidła, obdarzając kompozycję rozgrzewającą serdecznością i siłą.

Historia zapachu
JOOP! Homme Absolute to synonim urodzonego uwodziciela. Kobiety zdobywa pewnością siebie, humorem i skłonnością do zabawy. Zawsze wierzy w siebie, nigdy nie przestaje podążać za swoimi marzeniami. Ty też otul się rozgrzewającym, atrakcyjnym aromatem tego seksownego zapachu, wprowadzonego na rynek w 2019 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarny pieprz
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
ylang-ylang
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, fasola tonka, kadzidło
Grupy zapachów
orientalne

Napisaliśmy o JOOP! Homme Absolute
Artykuły

O marce JOOP!

Kultowa niemiecka marka JOOP! charakteryzuje się nowoczesnością i autentycznością. Pulsuje w rytmie światowych metropolii, a jej produkty są adresowane do wszystkich indywidualistów, kobiet i mężczyzn, pasjonujących się modą i designem. Perfumy JOOP! wnoszą do świata zapachów świeżość, oryginalność i wyjątkowość swojego twórcy.

Założyciel marki Wolfgang Joop był zawsze wielkim miłośnikiem piękna i sztuki. Krótko studiował psychologię, ale jego prawdziwą pasją stał się świat mody i wkrótce udało mu się zdobyć główną nagrodę w prestiżowym konkursie dla projektantów. W 1978 roku zaprezentował światu swoją pierwszą kolekcję modową. Osiągnął dzięki niej międzynarodowy sukces i od 1981 roku tworzy już pod własną marką JOOP!

W ogóle pierwszą jaskółką, zwiastującą charakter marki, była damska woda toaletowa JOOP! Femme z nutą orientalnych kwiatów. Wśród perfum JOOP! dla mężczyzn niebanalną kompozycją wyróżnia się zapach JOOP! Homme. Ty też daj się porwać pulsującej energii tych wyjątkowych perfum!

Recenzje JOOP! Homme Absolute