Jil Sander Simply Poudrée Intensewoda perfumowana dla kobiet

Jil Sander Simply Poudrée Intense woda perfumowana dla kobiet
Jil Sander Simply Poudrée Intense woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
329,00

Zaoszczędź 51%
60 ml
159,60

Kod: JSD0455 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.07.2020
Nasze sklepy
wtorek 7.07.2020

Opis perfum Jil Sander Simply Poudrée Intense
Skład

O tym, że do pomieszczenia właśnie weszła doskonale elegancka kobieta, będą wiedzieć wszyscy, jeszcze zanim Cię zauważą. Otwórz flakon w kolorze pudrowego różu, w którym kryje się zmysłowa woda perfumowana Jil Sander Simply Poudrée Intense i pozwól, by elegancja stała się Twoją drugą skórą.

  • kwiatowo-orientalny zapach dla nowoczesnej kobiety
  • idealny przede wszystkim na zimowe miesiące
  • zaprezentowany w 2019 roku

Skład zapachu
Muśnięcie ciepłych promieni słońca przypomina głowa kompozycji zapachowej, którą tworzą frezja i mandarynka. Wręcz nieposkromionej siły dodają sercu zapachu akordy kakao i zmysłowy, rozgrzewający heliotrop w towarzystwie nut pudrowych. O długie, miękkie i dymne wybrzmienia zadbają kaszmir, wetyweria i drzewo sandałowe.

Historia zapachu
Jil Sander przedstawia zapach, który nawiązuje do wody perfumowanej Simply Poudrée. Oczarowała już wiele kobiet. Wariant Intense pozostaje wierny kaszmirowej bazie i początkowej tonacji, ale dużą siłę uzależniającą ma tym razem na sumieniu intensywna kakaowa nuta.

Ponadczasowość i minimalizm, który jest mocno związany z marką Jil Sander, widać też w wersji Intense. Dwa podstawowe kolory flakonu są – w porównaniu z Simply Poudrée – odwrócone, ciemny jest umieszczony na dole, aby podkreślić intensywność zawartości tego zmysłowego, kobiecego zapachu.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka, frezja
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
nuty pudrowe, heliotrop, kakao
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Jil Sander

Marka Jil Sander nosi imię swojej założycielki – projektantki znanej z miłości do modowego minimalizmu i eleganckiego stylu. Jil Sander zasłynęła z ponadczasowego kroju ubrań bez zbędnych ozdób lub wyrazistych kolorów. Po ukończeniu studiów w dziedzinie twórczości krawieckiej otworzyła własny butik, a wśród ubrań od innych projektantów sprzedawała też trochę własnych modeli. Talent Jil zaowocował sukcesem pierwszej kolekcji, a później otwarciem własnego domu mody.

Początkowo marka była ukierunkowana na ubrania, stopniowo jednak przeniknęła również do dziedziny urody. Pierwszą kolekcję zapachów przedstawiła w 1979 roku. Znalazły się w niej Jil Sander Man Pure i Jil Sander Women Pure.

Dziś perfumy Jil Sander liczą już ponad 70 różnych zapachów, które powstały we współpracy z czołowymi perfumiarzami i światową marką kosmetyczną Coty. Styl Jil Sander wciąż pozostaje synonimem minimalizmu, który jednak nigdy nie zapomina o podkreśleniu kobiecych i męskich atrybutów.

Recenzje Jil Sander Simply Poudrée Intense