Przejdź do głównej zawartości

Jeffree Star Cosmetics

Jeffree Star Cosmetics

Amerykańska marka kosmetyków dekoracyjnych i pielęgnacyjnych Jeffree Star Cosmetics jest równie nieustraszona, oryginalna i buntownicza jak jej założyciel. Inspiruj się odważnymi kombinacjami kolorów, postaw na kreatywność, nie pozwól się ograniczać konwencjami, podejmuj ryzyko, baw się, a przede wszystkim czuj dumę z siebie i tego, co reprezentujesz.

 

Marka Jeffree Star Cosmetics została założona w 2014 roku przez amerykańskiego beauty influencera, makijażystę i gwiazdę YouTube Jeffree Stara. W jej portfolio znajdziesz kosmetyki dekoracyjne, takie jak pudry, rozświetlacze, palety cieni do powiek czy szminki w wielu kolorowych i nasyconych odcieniach oraz w oryginalnych opakowaniach. Produkty szczycą się również wegańskimi i cruelty-free formułami. 

Odważ się wyróżnić z tłumu i wypróbuj tysiące kombinacji kolorystycznych, oferowanych przez Jeffree Star Cosmetics. Na uwagę zasługuje kultowa matowa szminka w płynie Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipsticks, która w idealnym stanie utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Spojrzenie pomoże Ci podkreślić paleta cieni do powiek Jeffree Star Cosmetics Orgy Artistry Palette, oferująca doskonałe odcienie nude czy paleta cieni do powiek Jeffree Star Cosmetics Jawbreaker Palette z odważnymi kombinacjami kolorystycznymi.

Rzęsy aż do nieba pozwoli Ci uzyskać tusz do rzęs Jeffree Star Cosmetics F*ck Proof Mascara, a rozświetlacz Jeffree Star Cosmetics Supreme Frost™ nada Twojej twarzy piękny blask. Odważ się na eksperymenty i stwórz idealny makijaż z kosmetykami marki Jeffree Star Cosmetics.

cały tekst ukryć tekst