Jeanne ArthesBoum Candy Land woda perfumowana dla kobiet

7×
Jeanne Arthes Boum Candy Land woda perfumowana dla kobiet
Jeanne Arthes Boum Candy Land woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: JAR4842

Podaruj sobie intensywne doznania zmysłowe. Damska woda perfumowana Jeanne Arthes Boum Candy Land kryje smakowite aromaty, którym trudno się oprzeć, szczególnie jeśli uwielbiasz słodkości.

  • zapach gourmand
  • zapach owocowy
  • zapach kwiatowy
  • idealny wybór dla kobiety wyzwolonej
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarna porzeczka, mleko, mandarynka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
melon, kwiat pomarańczy, karmel
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, wanilia, drzewo sandałowe, wata cukrowa
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Francuskie perfumy, które wspaniale podkreślą Twój charakter i dodadzą Ci charyzmy. Takie są zapachy marki Jeanne Arthes, wśród których z łatwością znajdziesz swojego faworyta za przystępną cenę.

Historia marki Jeanne Arthes zaczęła się w 1978 roku w Grasse we Francji, światowej kolebce perfumiarstwa. To w tym magicznym miejscu Bernard Perrin założył odnoszącą sukcesy firmę, która ma dziś na swoim koncie już ponad 100 zapachów dla mężczyzn i kobiet. 

Wypróbuj na przykład owocowy zapach dla kobiet Jeanne Arthes Amore Mio, popularną męską wodę toaletową Jeanne Arthes Sexy Boy albo damską wodę perfumowaną Jeanne Arthes Love Generation Rock.