Przejdź do głównej zawartości

Illamasqua

Illamasqua

Daje pewność siebie, która pozwala wyrazić prawdziwą osobowość poprzez makijaż. Taka właśnie jest Illamasqua, brytyjska marka kosmetyków dekoracyjnych, która od początku swojego istnienia stawia na integrację i indywidualizm. Dzięki niepowtarzalnym formułom o intensywnej pigmentacji, produkty te pozwalają na uwolnienie kreatywności i stworzenie idealnego, wyrazistego, a także niekonwencjonalnego makijażu, dokładnie według własnego uznania.

Illamasqua jako idea narodziła się w głowie angielskiego guru marketingu, Juliana Kynastona. Chciał on stworzyć markę o antykonformistycznym nastawieniu i odważnym stylu, która odrzucałaby konwenanse świata urody, zachęcając i wzmacniając najodważniejszych, by szli za głosem serca. W 2008 roku pomysł ten wcielił w życie i założył markę Illamasqua. Doprowadziło to do wprowadzenia na rynek kosmetyków do makijażu, różu do policzków, szminek, bronzerów i pędzli inspirowanych subkulturami i sceną alternatywną. Podstawową linię stworzył Arnold Langer, inspirując się mroczną, zakazaną sceną klubów i kabaretów z lat 20-tych XX wieku.

Illamasqua, maska, która na nowo definiuje standardy piękna, może stać się również Twoim narzędziem do odważnego wyrażania siebie. Twoja cera zyska wymarzony, jednolity wygląd dzięki podkładowi Illamasqua. Aby uzyskać długotrwałe matowe wykończenie, wypróbuj podkład Illamasqua Skin Base. Jeśli jednak wolisz ultralekki makijaż, sięgnij po podkład Illamasqua Beyond Foundation. Do bestsellerów marki należą również baza pod podkład Illamasqua Hydra Veil, konturówka Illamasqua Gel Sculpt oraz rozświetlacz Illamasqua.

cały tekst ukryć tekst