Przejdź do głównej zawartości
Hugo Boss
Hugo Boss
Hugo Boss
Głowa
jabłko, kwiat pomarańczy
Serce
olejek z gorzkiej pomarańczy (petit grain), goździki, cynamon
Podstawa
drzewo sandałowe, cedr, wetiweria, wanilia
Grupy zapachówprzyprawowe, drzewne

Możesz wreszcie emanować siłą swojego charakteru. Męska woda perfumowana Boss Bottled Intense od Hugo Boss to idealny zapach dla nowoczesnego mężczyzny, który żyje intensywnie i w pełni. Tu i teraz.

  • intensywny, korzenno-drzewny zapach
  • dla nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny
  • doskonały szczególnie na wieczór i specjalne okazje

Skład zapachu
Początkowe nuty perfum otwierają się świeżymi akordami soczystego jabłka i bergamoty oraz aromatem kwiatów pomarańczy. Serce kompozycji tętni ciepłym połączeniem goździków, cynamonu i petitgrain. Całość kompozycji, zbudowana na bazie egzotycznego drzewa sandałowego i cedrowego, słodkiej wanilii oraz męskiej wetywerii, czyni zapach absolutnie czarującym i urzekającym.

Historia zapachu
Perfumy stanowią intensywną interpretację jednego z najpopularniejszych zapachów marki Hugo Boss, Boss Bottled. W przeciwieństwie do klasyka, ta edycja ma głębszy i bardziej uwodzicielski charakter. Zapach, którego twarzą został charyzmatyczny aktor Gerard Butler, wprowadzono na rynek w roku 2015. Określenie Intense uwidacznia się również w projekcie flakonu tej wody perfumowanej. W porównaniu z Boss Bottled perfumy te charakteryzuje ciemniejszy odcień, flakon wykonano z matowego szkła, a całość zamknięto w ciemnoszarym opakowaniu.


Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: HUG6095