Przejdź do głównej zawartości

Ostatnia noc października to niezwykły czas, w którym spotykają się światy żywych i umarłych. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na imprezę z okazji Halloween, na księżycowy szlak odwagi czy na maraton filmów grozy, upewnij się, że Twój wygląd i makijaż współbrzmią z charakterem tego dnia! Halloween jest tylko raz w roku i zachęca nas, abyśmy zajrzeli w głąb siebie, by stawić czoła lękowi przed śmiercią, o której na co dzień nie lubimy myśleć.

Día de Los Muertos

Uczcij meksykański Dzień Zmarłych i zmień się w Panią Śmierci, czyli La Calavera Catrina. Día de Los Muertos celebruje moment śmierci nie jako koniec, ale jako nowy początek. Charakter tego dnia uosabia maska w postaci bogato zdobionej czaszki.

Harley Quinn

Niepowtarzalna stylizacja Harley Quinn, (byłej) miłości Jokera i jednej z najsłynniejszych złoczyńczyń w mieście Gotham, nigdy nie wyjdzie z mody. Podstawą makijażu jest tu blada cera, czerwone usta i kolorowy makijaż oczu. Jeśli się trochę rozmaże, tym lepiej, efekt będzie jeszcze bliższy oryginalnej Harley.