GUERLAIN Idylle woda perfumowana dla kobiet

43×
GUERLAIN Idylle woda perfumowana dla kobiet
GUERLAIN Idylle woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Kod: GUR0050 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis GUERLAIN Idylle
Skład

Zebrany z miłością bukiet najpiękniejszych kwiatów wyraża namiętność uczuć lepiej niż tysiąc słów. Damska woda perfumowana Guerlain Idylle zdołała uchwycić w swojej kompozycji emocje, związane z tymi wyjątkowymi chwilami, w których istniejecie tylko dla siebie. Otwórz swoje serce i poddaj się miłości.

  • ponadczasowy, kwiatowy zapach z szyprowym akcentem
  • roztoczy aurę radości wokół kobiety, która go nosi
  • premiera wody miała miejsce w roku 2009

Skład zapachu
Pierwsze na skórze wyczuwalne są nuty subtelnych konwalii, upajających piwonii i pięknych frezji, które urzekająco dopełnia biały bez. W sercu zapachu dominuje królowa kwiatów w pełnym rozkwicie, bułgarska róża, podkreślona delikatnie akordami jaśminu. Intensywność i głębię kompozycji zapachowej buduje wyjątkowy szyprowy akord, który tworzą esencje egzotycznej paczuli i zmysłowego białego piżma.

Historia zapachu
Kwiatowy eliksir miłości, który stanie się Twoim nowym nałogiem. Damski zapach Guerlain Idylle to połączenie najbardziej wyselekcjonowanych płatków kwiatowych, których harmonijna całość działa wręcz uzależniająco. Wyróżnia się tu piękna bułgarska róża, którą perfumiarz Thierry Wasser wybrał ze względu na jej wyjątkowy, owocowy zapach, z którym doskonale współgra aromat malin i liczi.

Oryginalny design kultowego flakonu Bee Bottle powstał w 1853 roku, a jego autorem jest sam Pierre-François-Pascal Guerlain. Na flakonie znajdziesz też symbol marki – pracowitą i uważną pszczołę.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
piwonia, biały bez, konwalia, frezja
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, róża bułgarska
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, białe piżmo
Grupy zapachów
kwiatowe, szyprowe

O marce GUERLAIN

Ponadczasowe know-how, ciągłe badania kliniczne, innowacje i udoskonalenia, odważni kreatorzy, legendarne kreacje i kultura piękna jako symbol marki. Wszystko to reprezentuje luksusowy dom perfumeryjny Guerlain, którego historia sięga 1828 roku.

Od początku istnienia firmy, Guerlain produkuje perfumy i kosmetyki we Francji. Marka łączy kunszt, najnowocześniejsze technologie oraz odpowiedzialność środowiskową i społeczną. Zespoły Guerlain dzień po dniu pracują nad formułami luksusowych, a jednocześnie zrównoważonych kosmetyków – w imię piękna klientów, przyrody i naszej planety. W akcie docenienia cennej wiedzy i doświadczenia marki, Guerlain otrzymał nagrodę „Living Heritage Company” od francuskiego Ministerstwa Gospodarki i Przemysłu.

Guerlain w 190 lat stworzył 1100 kompozycji zapachowych. Piąte pokolenie perfumiarzy Guerlain reprezentuje Thierry Wasser, który w swoich podróżach po całym świecie poszukuje najcenniejszych i oryginalnych, naturalnych substancji do produkcji luksusowych formuł zapachowych – zawsze z poszanowaniem dla miejscowej ludności i przyrody.

Poznaj szeroką gamę produktów Guerlain – od perfum Mon Guerlain, L'Homme Idéal i Aqua Allegoria po podkład L’Essentiel Foundation, puder brązujący Terracotta czy kultowy puder rozświetlający w kulkach Météorites.

Recenzje GUERLAIN Idylle43