Przejdź do głównej zawartości
GUERLAIN Habit Rouge woda toaletowa dla mężczyzn
GUERLAIN Habit Rouge woda toaletowa dla mężczyzn
GUERLAIN Habit Rouge woda toaletowa dla mężczyzn
GUERLAIN Habit Rouge woda toaletowa dla mężczyzn
Serce
jaśmin, przyprawy, nuty drzew, neroli
Podstawa
skóra, wanilia, agar, paczuli
Grupy zapachóworientalne, drzewne

Wyraź swoją wyjątkowość kompozycją zapachową pełną odwagi, dynamiki i pasji. Męska woda toaletowa Guerlain Habit Roug stanowi niezbędny dodatek dla wielu dżentelmenów już od roku 1965. Pozwól się oczarować temu doskonale klasycznemu zapachowi, przesiąkniętemu francuską elegancją.

  • orientalny zapach o cytrusowych akordach
  • aromat o zmysłowej bazie i eleganckim charakterze
  • dodaje słynnego francuskiego uroku i klasy

Skład zapachu
Początkowa fala cytrusowej świeżości bergamotki i cytryny łączy się z korzennymi i drzewnymi nutami, które po chwili przechodzą w owocowy duet z orientalnymi akordami na pierwszym planie. Niebawem pojawia się również słodki aromat neroli i mistyczny jaśmin. Intensywność kompozycji zapachowej tkwi w męskim połączeniu skóry i drzewa oud, które podkreśla słodycz wanilii i egzotycznej paczuli.

Historia zapachu
Męskie perfumy Guerlain Habit Rouge, wprowadzony na rynek w 1956 roku, były pierwszym orientalnym zapachem dla mężczyzn. Jean-Paul Guerlain stworzył go w hołdzie dla jeździectwa i ujeżdżania. Kontrast między początkową świeżością a późniejszą gorącą zmysłowością uosabia kontrolę nad emocjami, która jest niezbędna w uprawianiu tych sportów.

GUERLAINHabit Rouge woda toaletowa dla mężczyzn

11×
200 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: GUR0751