GUERLAIN Shalimar Souffle Intense woda perfumowana dla kobiet

7×
GUERLAIN Shalimar Souffle Intense woda perfumowana dla kobiet
GUERLAIN Shalimar Souffle Intense woda perfumowana dla kobiet
50 ml
322,50

645,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: GUR10565 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 21.04.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 21.04.2021

Opis GUERLAIN Shalimar Souffle Intense
Skład

Zmysłowa, czarująca i przypominająca wyjątkowy klejnot woda perfumowana Guerlain Shalimar Souffle Intense przeniesie Cię do kwitnących ogrodów Dalekiego Wschodu. Jej harmonijna kompozycja emanuje zapachem kwiatów, słodkiej wanilii oraz pudrowymi nutami benzoesu.

  • intensywny, orientalno-kwiatowy zapach
  • dla zmysłowych kobiet
  • twórcą jest perfumiarz Thierry Wasser

Skład zapachu
Perfumy Guerlain Shalimar Souffle Intense przywitają Cię świeżymi, zielonymi aromatami, które stopniowo przechodzą w promienne serce, wypełnione białymi kwiatami i jaśminem Sambac w kombinacji ze słodką esencją kwiatu pomarańczy. W głębi, u samej podstawy, kryje się wyborne połączenie wanilii, pochodzącej z Madagaskaru i Tahiti. Całość spaja zmysłowy benzoes.

Historia zapachu
Dawno temu, przed ponad 400 laty, hinduskiego cesarza i jego żonę łączyła gorąca miłość nie znająca granic. Cesarz zbudował dla swojej ukochanej luksusowe ogrody Shalimar, które stały się ich oazą. To właśnie ta historia stała się inspiracją do stworzenia nowej wody perfumowanej Guerlain.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
zielona nuta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin arabski, kwiat pomarańczy, białe kwiaty
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia madagaskarska, benzoina, wanilia z Tahiti
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce GUERLAIN

Ponadczasowe know-how, ciągłe badania kliniczne, innowacje i udoskonalenia, odważni kreatorzy, legendarne kreacje i kultura piękna jako symbol marki. Wszystko to reprezentuje luksusowy dom perfumeryjny Guerlain, którego historia sięga 1828 roku.

Od początku istnienia firmy, Guerlain produkuje perfumy i kosmetyki we Francji. Marka łączy kunszt, najnowocześniejsze technologie oraz odpowiedzialność środowiskową i społeczną. Zespoły Guerlain dzień po dniu pracują nad formułami luksusowych, a jednocześnie zrównoważonych kosmetyków – w imię piękna klientów, przyrody i naszej planety. W akcie docenienia cennej wiedzy i doświadczenia marki, Guerlain otrzymał nagrodę „Living Heritage Company” od francuskiego Ministerstwa Gospodarki i Przemysłu.

Guerlain w 190 lat stworzył 1100 kompozycji zapachowych. Piąte pokolenie perfumiarzy Guerlain reprezentuje Thierry Wasser, który w swoich podróżach po całym świecie poszukuje najcenniejszych i oryginalnych, naturalnych substancji do produkcji luksusowych formuł zapachowych – zawsze z poszanowaniem dla miejscowej ludności i przyrody.

Poznaj szeroką gamę produktów Guerlain – od perfum Mon Guerlain, L'Homme Idéal i Aqua Allegoria po podkład L’Essentiel Foundation, puder brązujący Terracotta czy kultowy puder rozświetlający w kulkach Météorites.

Recenzje GUERLAIN Shalimar Souffle Intense7