GucciGuilty Pour Homme perfumy dla mężczyzn

Gucci Guilty Pour Homme perfumy dla mężczyzn
Gucci Guilty Pour Homme perfumy dla mężczyzn
Nowość
90 ml
584,00

W magazynie | 648,89 / 100 ml, w tym VAT | Kod: GUC05447
1
Wyślemy Ci próbkę do wypróbowania. Jeśli Ci się nie podoba, możesz bezpłatnie zwrócić dużą paczkę.Więcej o usłudze
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Ciesz się poczuciem wolności i żyj zgodnie z własnymi zasadami. Męska woda perfumowana Gucci Guilty pour Homme Parfum stanowi uosobienie wyzwolenia – przede wszystkim od oczekiwań otaczającego Cię świata. Żyj i kochaj tak, tak jak chcesz! Teraz jeszcze mocniej.

  • drzewno-aromatyczna kompozycja zapachowa z akordami bursztynu
  • wprowadzona na rynek w 2022 roku
  • duet wraz z damską EDP Gucci Guilty pour Femme Intense

Skład zapachu
Otwarcie kompozycji należy do nut lawendowych, które w tej edycji są delikatniejsze i lżejsze w porównaniu do poprzedniej. Uzupełniają je energetyzująca cytryna i intensywny jałowiec. Po chwili dołączają do nich nuty czystka i bursztynu, którym towarzyszy bogaty kwiatowy aromat kwiatu pomarańczy z akcentem pikantnej gałki muszkatołowej. Kompozycję dopełnia mieszanka drzewnych nut, piżma i eleganckiej indonezyjskiej paczuli.

Historia zapachu
Historia Gucci Guilty ma swój ciąg dalszy. Historia dwojga ludzi, którzy przeżywają swoją namiętną miłość bez żadnych ograniczeń, wręcz ekscentrycznie i nie zważając na reakcję otoczenia, jest wciąż aktualna i związana z linią zapachową Gucci Guilty. Co więcej, zapach Gucci Guilty pour Homme Parfum deklaruje to jeszcze mocniej swoją intensywniejszą kompozycją zapachową. 

Kształt flakonu pozostaje taki sam jak w poprzednich edycjach. Różni się on jednak metalicznymi refleksami, w jakie go otulono. Dzięki temu intensywna interpretacja Gucci Guilty jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka. Metaliczna, połyskująca czerń antracytu doskonale oddaje charakter zapachu.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Łatwopalny. Unikać kontaktu z oczami.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
cytrusy
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

Progresywna, innowacyjna i nadająca kierunek – marka Gucci kreuje świat mody od niemal stu lat. Jej nowoczesne i eklektyczne produkty stanowią dowód wybitności włoskiego rzemiosła i są niepokonane pod względem jakości i dbałości o szczegóły. 

Początek marce dał niepozorny Guccio Gucci, zakładając w 1921 r. warsztat obróbki skóry. Wtedy nie śnił nawet o tym, że nadał właśnie imię legendzie mody, która kiedyś zdobędzie świat.

Dziś marka Gucci błyszczy nie tylko na wybiegach dla modelek, swoje kolekcje rozszerzyła o inne dodatki, a także kosmetyki i perfumy. Do najbardziej interesujących należą niewątpliwie aromatyczny zapach dla mężczyzn Gucci Guilty lub romantyczny, kwiatowy zapach dla kobiet Gucci Bloom.

Zgodnie z wizją aktualnego dyrektora kreatywnego, którym jest Alessandro Michele, marka Gucci na nowo zdefiniowała luksus XXI wieku i umocniła swoją pozycję jednego z najbardziej pożądanych domów mody na świecie.