Gucci Flora Gorgeous Gardenia Limited Edition 2020 woda toaletowa dla kobiet

2×
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Limited Edition 2020 woda toaletowa dla kobiet
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Limited Edition 2020 woda toaletowa dla kobiet
100 ml
308,90

308,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: GUC05301 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 28.06.2021
Nasze sklepy
już jutro sobota 26.06.2021

Opis Gucci Flora Gorgeous Gardenia Limited Edition 2020
Skład

Zapach, który przeniesie Cię do botanicznego ogrodu pełnego aromatu gardenii i sprawi, że nie pozostaniesz niezauważona! Woda toaletowa dla kobiet Flora Gorgeous Gardenia Limited Edition 2020 to zapach pełen zmysłowej kobiecości, którą pokochasz od pierwszych chwil.

  • kwiatowo-owocowy zapach
  • dla kobiet, które chcą być zauważone
  • idealny zapach na co dzień

Skład zapachu
Limitowany zapach Gucci Flora Gorgeous Gardenia to zapach, który oczaruje Cię swą owocowo kwiatową kompozycją! Rozpoczyna się soczystym koktajlem czerwonych owoców, środkowe nuty zapachowe to niezwykle zmysłowa gardenia idealnie współgrająca ze słodką plumerią. Baza zapachu to wyjątkowe nuty paczuli połączonej z brązowym cukrem. Zapach podkreśli kobiecość i sensualność!

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czerwone owoce
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
plumeria, gardenia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
brązowy cukier, paczuli
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Gucci

Progresywna, innowacyjna i nadająca kierunek – marka Gucci kreuje świat mody od niemal stu lat. Jej nowoczesne i eklektyczne produkty stanowią dowód wybitności włoskiego rzemiosła i są niepokonane pod względem jakości i dbałości o szczegóły. 

Początek marce dał niepozorny Guccio Gucci, zakładając w 1921 r. warsztat obróbki skóry. Wtedy nie śnił nawet o tym, że nadał właśnie imię legendzie mody, która kiedyś zdobędzie świat.

Dziś marka Gucci błyszczy nie tylko na wybiegach dla modelek, swoje kolekcje rozszerzyła o inne dodatki, a także kosmetyki i perfumy. Do najbardziej interesujących należą niewątpliwie aromatyczny zapach dla mężczyzn Gucci Guilty lub romantyczny, kwiatowy zapach dla kobiet Gucci Bloom.

Zgodnie z wizją aktualnego dyrektora kreatywnego, którym jest Alessandro Michele, marka Gucci na nowo zdefiniowała luksus XXI wieku i umocniła swoją pozycję jednego z najbardziej pożądanych domów mody na świecie.

Recenzje Gucci Flora Gorgeous Gardenia Limited Edition 20202