Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad

paleta cieni do powiek

1×
Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad paleta cieni do powiek
Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad paleta cieni do powiek
Kod: GUC2469 | 1 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro piątek 23.08.2019
Nasze sklepy
już jutro piątek 23.08.2019
Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad
odcień 100 Ocean Rhapsody 5 g | 314,00

Opis produktu Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad

Cienie do powiek Gucci Eye Magnetic Color Shadow Quad umożliwią nałożenie cieni zgodnie z własną wizją i nadadzą każdemu makijażowi nowy wymiar.

Właściwości:

  • pigmentacja jest bardzo intensywna
  • odcienie łatwo łączyć
  • do makijażu na dzień i na wieczór
  • łatwo się nanosi

Sposób użycia:
Nanoś cienie na powieki pędzelkiem, aplikatorem piankowym lub opuszkami palców.

O marce Gucci

Progresywna, innowacyjna i nadająca kierunek – marka Gucci kreuje świat mody od niemal stu lat. Jej nowoczesne i eklektyczne produkty stanowią dowód wybitności włoskiego rzemiosła i są niepokonane pod względem jakości i dbałości o szczegóły. 

Początek marce dał niepozorny Guccio Gucci, zakładając w 1921 r. warsztat obróbki skóry. Wtedy nie śnił nawet o tym, że nadał właśnie imię legendzie mody, która kiedyś zdobędzie świat.

Dziś marka Gucci błyszczy nie tylko na wybiegach dla modelek, swoje kolekcje rozszerzyła o inne dodatki, a także kosmetyki i perfumy. Do najbardziej interesujących należą niewątpliwie aromatyczny zapach dla mężczyzn Gucci Guilty lub romantyczny, kwiatowy zapach dla kobiet Gucci Bloom.

Zgodnie z wizją aktualnego dyrektora kreatywnego, którym jest Alessandro Michele, marka Gucci na nowo zdefiniowała luksus XXI wieku i umocniła swoją pozycję jednego z najbardziej pożądanych domów mody na świecie.