Przejdź do głównej zawartości

Gosh

O marce Gosh

Skandynawska jakość, innowacyjne pomysły i minimalistyczny design – to wszystko charakteryzuje duńską markę Gosh. Inspiracje czerpie ona z najnowszych trendów i z doświadczeń życia codziennego, bazując na wysokiej jakości składnikach, a w jej portfolio znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać idealny makijaż.

 

Historia marki Gosh rozpoczęła się w Kopenhadze w roku 1945. Jej założyciel Einer Tjellsenom z początku sprzedawał farmaceutyki, ale niebawem zaczął również oferować klientom produkty do makijażu Gosh. Kosmetyki tej duńskiej marki stanowią połączenie bezkompromisowej jakości, kreatywności i przystępnych cen. Szereg produktów jest przeznaczonych dla wegan.

Portfolio marki Gosh obejmuje kosmetyki kolorowe, perfumy i produkty do pielęgnacji włosów. Wśród najbardziej popularnych produktów Gosh znajdziesz tusze do rzęs Gosh Catchy Eyes czy Gosh Rebel Eyes, które doskonale podkreślą Twoje spojrzenie, trwały podkład Gosh make-up X-ceptional, Gosh BB cream o naturalnym wykończeniu czy szminkę Gosh Luxury Rose Lips. Popularnością cieszy się również serum do rzęs Growth Serum oraz baza pod makijaż Gosh Primer Plus +.

cały tekst ukryć tekst