Przejdź do głównej zawartości

GLAMGLOW

Glamglow

Glamglow – to legendarne maski do twarzy wprost z Hollywood, dzięki którym Twoja skóra będzie lśnić niczym u filmowych gwiazd.

Markę Glamglow założyło małżeństwo Glenn i Shannon Dellimore w roku 2010, początkowo dla bardzo wąskiego kręgu ich hollywoodzkich przyjaciół. Jednak gwiazdy tak bardzo polubiły maski Glamglow, na których zawsze mogły polegać podczas przygotowań do wymagających zdjęć, że marka szybko stała się znana nie tylko w Hollywood, ale i poza studiami filmowymi, zyskując pozycję jednej z najszybciej rozwijających się marek kosmetycznych na świecie.

Wypróbuj legendarną maseczkę oczyszczającą dla doskonałej cery Glamglow SuperMud, rozświetlający krem Glamglow o właściwościach tonizujących Glamglow GlowStarter, glinkową maskę Glamglow YouthMud, która natychmiastowo rozświetli Twoją skórę lub ujędrniającą maskę Glamglow GravityMud. Niezwykłą popularnością cieszy się również nabłyszczająca maska ​​Glamglow GravityMud #GlitterMask, dzięki której pielęgnacja skóry staje się dobrą zabawą.

cały tekst ukryć tekst