Givenchy woda toaletowa dla mężczyzn

54×
Givenchy Pí woda toaletowa dla mężczyzn
Givenchy Pí woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
271,90

271,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: GIV0125 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
sobota 23.01.2021
Nasze sklepy
sobota 23.01.2021

Opis perfum Givenchy Pí
Skład

π lub Pí. Szesnasta litera greckiego alfabetu, liczba Pi, czyli 3,14, a także drzewny, orientalny zapach, wręcz stworzony dla zdobywcy, który stale poszukuje nowych doznań. Męska woda toaletowa Givenchy Pi kryje w sobie siłę nut drzewnych w połączeniu z uwodzicielską benzoiną, która doskonale podkreśli Twoją charyzmę.

  • drzewny, orientalny zapach
  • dla mężczyzn, którzy lubią przezwyciężać własne ograniczenia
  • wprowadzony na rynek w 1998 roku

Skład zapachu
We wstępie do kompozycji zapachowej główną rolę odgrywają mandarynka i igliwie sosnowe. Potem na scenie pojawia się infinitum. Trwałą bazę zapachu tworzą egzotyczne nuty drzewa żelaznego Ironwood i kryształki benzoiny.

Historia zapachu
Zapach Givenchy Pi skomponował w 1998 roku Alberto Morillas. Oryginalny flakon z symbolem Pi zaprojektował Serge Manseau.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
sosna, infinium
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
benzoina, drzewo żelazne
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Givenchy

Luksusowa odzież, wysokiej jakości kosmetyki i wspaniałe perfumy. To francuska marka Givenchy, która od ponad 60 lat oddaje hołd modzie i urodzie. Motywuje do znalezienia własnego, charakterystycznego stylu i pozostania sobą.

Historia marki Givenchy rozpoczęła się w Paryżu w roku 1952, kiedy projektant Hubert de Givenchy założył dom mody, noszący jego imię. W 1953 roku Hubert de Givenchy spotkał Audrey Hepburn i rozpoczęła się ich bliska współpraca. Dla wspaniałej Audrey, która szybko stała się jego muzą, Givenchy projektował kostiumy filmowe i ubierał ją na różne okazje.

W 1957 roku Givenchy przedstawia zapach L'Interdit, który pierwotnie dedykowany był tej pełnej uroku aktorce. Tak powstała firma Parfums Givenchy. Niebawem w ofercie marki pojawiły się inne niezapomniane perfumy, a w 1989 roku marka Givenchy rozszerzyła swój asortyment o kosmetyki.

Oprócz legendarnego Givenchy L'Interdit, który obecnie ma już nową, bardziej nowoczesną interpretację w postaci zapierającej dech w piersiach kwiatowej kompozycji zapachowej, popularnością cieszą się również Givenchy Irresistible i Gentleman Givenchy.

Perfumy Givenchy są ponadczasowe i w wyjątkowy sposób podkreślają charakter noszącej je osoby, tworząc oryginalny podpis olfaktoryczny, który sprawi, że staniesz się niezapomniana.

Recenzje Givenchy Pí54