Gabriella SalveteTools wygładzający pilnik do pięt 2 w 1

Gabriella Salvete Tools wygładzający pilnik do pięt 2 w 1
Gabriella Salvete Tools wygładzający pilnik do pięt 2 w 1
Darmowa dostawa
9,90

W magazynie | 9,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: GAB02403
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Produkt Gabriella Salvete Tools stanowi wspaniałe uzupełnienie Twojej codziennej pielęgnacji skóry.

Właściwości:

  • usuwa stwardniałą skórę na stopach
  • ściera zrogowacenia z pięt

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry, zrogowaciała
Efekt
oczyszczanie, złuszczanie

Kosmetyki Gabriella Salvete | Gabriella Salvete – kosmetyki kolorowe zainspirowane kobiecą duszą. Firma SALVETE została założona w Czechach w 1990 r. Po kilkuletnich badaniach i rozwoju zaprezentowała nową markę kosmetyczną Gabriella Salvete. Dziś jej produkty do makijażu są niezwykle popularne w tym kraju i stopniowo odnoszą sukces zagranicą. Gabriella Salvete to pierwsza czeska marka, ktora zaprezentowała swe produkty na największych na świecie targach kosmetycznych w Bolonii (Cosmoprof). W Czechach już od dłuższego czasu zalicza się do najlepiej sprzedających się marek kosmetycznych.

Te nowoczesne kosmetyki kolorowe spełniają najwyższe wymagania i standardy jakości dzięki dużej zawartości składników naturalnych, witamin i innych składników aktywnych. Połączenie starannej selekcji dostawców, najwyższej jakości komponentów oraz dokładnej kontroli produkcji gwarantuje najwyższą jakość wszystkich produktów. Jednocześnie polityka cenowa Gabriella Salvete sprawia, że są one dostępne dla szerokiej grupy klientów.

Kosmetyki do makijażu Gabriella Salvete obejmują lakiery do paznokci oraz produkty do ich pielęgncji, a także szeroką paletę produktów do makijażu oczu, ust i twarzy. Łączą one w sobie wysoką jakość z najnowszymi trendami, zachowując przyjazny poziom cenowy.

Gabriella Salvete inspiruje się życiem, marzeniami i kobiecą duszą. Pomaga kobietom odkrywać ich wewnętrzne piękno.