Gabriella SalveteTools pędzel do aplikacji produktów sypkich i płynnych

Gabriella Salvete Tools pędzel do aplikacji produktów sypkich i płynnych
Gabriella Salvete Tools pędzel do aplikacji produktów sypkich i płynnych
1 szt.
24,90

W magazynie | 24,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: GAB02604
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Pędzel Gabriella Salvete Tools zapewni perfekcyjny makijaż twarzy.

Właściwości:

  • do aplikacji produktów kremowych
  • specjalny kształt ułatwiający aplikację
  • wspaniale pasuje do dłoni

Sposób użycia:
Nabierz na pędzelek niewielką ilość kosmetyku i nanieś na twarz w zależności od potrzeb.

Kosmetyki Gabriella Salvete | Gabriella Salvete – kosmetyki kolorowe zainspirowane kobiecą duszą. Firma SALVETE została założona w Czechach w 1990 r. Po kilkuletnich badaniach i rozwoju zaprezentowała nową markę kosmetyczną Gabriella Salvete. Dziś jej produkty do makijażu są niezwykle popularne w tym kraju i stopniowo odnoszą sukces zagranicą. Gabriella Salvete to pierwsza czeska marka, ktora zaprezentowała swe produkty na największych na świecie targach kosmetycznych w Bolonii (Cosmoprof). W Czechach już od dłuższego czasu zalicza się do najlepiej sprzedających się marek kosmetycznych.

Te nowoczesne kosmetyki kolorowe spełniają najwyższe wymagania i standardy jakości dzięki dużej zawartości składników naturalnych, witamin i innych składników aktywnych. Połączenie starannej selekcji dostawców, najwyższej jakości komponentów oraz dokładnej kontroli produkcji gwarantuje najwyższą jakość wszystkich produktów. Jednocześnie polityka cenowa Gabriella Salvete sprawia, że są one dostępne dla szerokiej grupy klientów.

Kosmetyki do makijażu Gabriella Salvete obejmują lakiery do paznokci oraz produkty do ich pielęgncji, a także szeroką paletę produktów do makijażu oczu, ust i twarzy. Łączą one w sobie wysoką jakość z najnowszymi trendami, zachowując przyjazny poziom cenowy.

Gabriella Salvete inspiruje się życiem, marzeniami i kobiecą duszą. Pomaga kobietom odkrywać ich wewnętrzne piękno.