Skip to main content

Gabriella SalveteTools napełnialny flakon z atomizerem na drogę

1×
Gabriella Salvete Tools napełnialny flakon z atomizerem na drogę
Gabriella Salvete Tools napełnialny flakon z atomizerem na drogę
Zaoszczędź
28,90

Zaoszczędź 17%
1 szt.
23,70

W magazynie | 23,70 / 1 szt., w tym VAT | Kod: GAB02526
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Podczas krótkich i dłuższych podróży – Twój zapach będzie wszędzie z Tobą. Napełniany pojemnik z atomizerem do perfum Gabriella Salvete Tools jest dokładnie tak duży, aby pomieścić dostateczną ilość Twojego ulubionego zapachu, a jednocześnie dokładnie tak mały, aby mógł się zmieścić w każdej torebce.

Właściwości:

  • łatwe napełnianie
  • elegancki design
  • idealny na podróż
  • design odpowiedni dla kobiet i mężczyzn

Skład

Materiał
tworzywo sztuczne

Kosmetyki Gabriella Salvete | Gabriella Salvete – kosmetyki kolorowe zainspirowane kobiecą duszą. Firma SALVETE została założona w Czechach w 1990 r. Po kilkuletnich badaniach i rozwoju zaprezentowała nową markę kosmetyczną Gabriella Salvete. Dziś jej produkty do makijażu są niezwykle popularne w tym kraju i stopniowo odnoszą sukces zagranicą. Gabriella Salvete to pierwsza czeska marka, ktora zaprezentowała swe produkty na największych na świecie targach kosmetycznych w Bolonii (Cosmoprof). W Czechach już od dłuższego czasu zalicza się do najlepiej sprzedających się marek kosmetycznych.

Te nowoczesne kosmetyki kolorowe spełniają najwyższe wymagania i standardy jakości dzięki dużej zawartości składników naturalnych, witamin i innych składników aktywnych. Połączenie starannej selekcji dostawców, najwyższej jakości komponentów oraz dokładnej kontroli produkcji gwarantuje najwyższą jakość wszystkich produktów. Jednocześnie polityka cenowa Gabriella Salvete sprawia, że są one dostępne dla szerokiej grupy klientów.

Kosmetyki do makijażu Gabriella Salvete obejmują lakiery do paznokci oraz produkty do ich pielęgncji, a także szeroką paletę produktów do makijażu oczu, ust i twarzy. Łączą one w sobie wysoką jakość z najnowszymi trendami, zachowując przyjazny poziom cenowy.

Gabriella Salvete inspiruje się życiem, marzeniami i kobiecą duszą. Pomaga kobietom odkrywać ich wewnętrzne piękno.