GA-DELash Splendor tusz do rzęs nadający objętość, wydłużający i rozdzielający rzęsy

2×
GA-DE Lash Splendor tusz do rzęs nadający objętość, wydłużający i rozdzielający rzęsy
GA-DE Lash Splendor tusz do rzęs nadający objętość, wydłużający i rozdzielający rzęsy
odcień Black 8 ml

Kod: GAD0131 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Właściwości

Odcień
czarny
Rodzaj tuszu do rzęs
wydłużający, dla objętości

O marce GA-DE

Firma GA-DE została założona w 1985 roku i szybko stała się ważnym dostawcą kosmetyków dekoracyjnych, preparatów do pielęgnacji cery oraz perfum dla użytkowników na całym świecie. Pod marką GA-DE dostarczane są najlepsze produkty, które w wyjątkowy sposób podkreślają naturalne piękno dziewcząt i kobiet.
Firma oferuje szeroką gamę produktów kosmetycznych w różnych odcieniach i kolekcjach, pomaga upiększać paznokcie, oferuje preparaty dla kobiet do pielęgnacji cery oraz wspaniałe zapachy. Jej celem jest zapewnienie kobietom maksymalnego komfortu oraz absolutnej radości z każdego produktu poprawiającego ich wygląd. Preparaty marki GA-DE łączą w sobie elegancję, komfort, styl i luksus. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawia, że są to produkty najwyższej jakości.
Twarzą marki jest Valentina Zelyaeva ucieleśniająca podstawowe wartości, z którymi utożsamia się marka. Oprócz naturalnego piękna i wyjątkowej charyzmy, które posiada, jest również inteligentna, elegancka i uczuciowa oraz odnosi wiele sukcesów. Wypróbuj produkty marki GA-DE, które podkreślą Twoje naturalne piękno!  

Recenzje GA-DE Lash Splendor2