Przejdź do głównej zawartości

Frudia

O marce Frudia

Piękno wprost z owoców – poznaj filozofię koreańskiej marki kosmetyków do pielęgnacji skóry Frudia. Ciesz się owocami w inny sposób i pozwól swojej skórze odczuć ich dobroczynne właściwości. Zamiast wody, koreańskie kosmetyki Frudia wykorzystują w swoich formułach ekstrakty z owoców, stanowiące bogate źródło składników odżywczych i naturalnie występujących antyoksydantów.

 

Nazwa Frudia składa się z angielskiego słowa ""fruit"" oznaczającego owoc oraz greckiego ""dia"", które można tłumaczyć jako ""przez"", co wprost oddaje całą koncepcję tej marki K-beauty. Firma powstała w Korei i od ponad 30 lat prowadzi badania nad wpływem owoców na skórę. Łączy ekstrakty owocowe z naukowymi odkryciami, tworząc produkty, które zapewniają dobroczynne efekty.

Frudia wykorzystuje technologię ekstrakcji w niskich temperaturach R VITA W™, pozwalającą na zachowanie wartościowych składników odżywczych i witamin pochodzących z pestek i skórek owoców. Dzięki temu powstałe produkty zapewniają naturalne właściwości przeciwutleniające, witaminy i składniki odżywcze, nadając skórze zdrowy i promienny wygląd. Na uwagę zasługują nawilżający tonik ściągający pory Frudia Green Grape oraz kojący tonik Frudia Avocado Relief Essence Toner.

cały tekst ukryć tekst