Przejdź do głównej zawartości

Eyeko

Eyeko

Brytyjska marka kosmetyczna Eyeko to specjalista od perfekcyjnego makijaż oczu. Jako lider kosmetyków do makijażu oczu oferuje szerokie portfolio tuszów do rzęs, eyelinerów, cieni oraz produktów do brwi. Filozofią marki jest zwiększanie pewności siebie kobiet i sprawienie, że będą mogły poczuć się dobrze dzięki serii innowacyjnych produktów takich jak tusze do rzęs, które idealnie oddzielają i podkręcają rzęsy oraz eyelinery, które dodają spojrzeniu drapieżności. 

Marka Eyeko została założona w 1999 roku przez Ninę Leykind oraz jej męża Maxa. Ich inspiracją były ikony z lat 60., kiedy główną rolę w makijażu odgrywały perfekcyjnie podkreślone oczy. Wzorem i inspiracją stały się dla nich takie postacie jak Twiggy, Audrey Hepburn, Francoise Hardy, Sophie Loren, Brigitte Bardot czy Jane Birkin. W 2011 roku marka skoncentrowała się na produkcji tuszów do rzęs i włączyła do swojej oferty tusze w ściśliwych tubkach, które zapobiegają wysychaniu.

Firma Eyeko jest znana ze swoich innowacyjnych tuszów do rzęs o doskonałej jakości, płynnych eyelinerów i żeli do brwi, a także jest jedną z kultowych marek dla wielu redaktorów, wizażystów i influencerów na całym świecie. Znani ambasadorowie to między innymi Alexa Chung, była konsultantka kreatywna w Eyeko.

Spraw, aby Twój look był bardziej wyrazisty. Wypróbuj jedyny w swoim rodzaju tusz do rzęs Eyeko Black Magic Mascara lub tusz zwiększający objętość i podkręcenie rzęs Eyeko Lash Alert Mascara. Do brwi idealny będzie żel Eyeko Brow Gel, z kolei perfekcyjną kreskę na oku zapewni eyeliner Eyeko Black Magic Liquid Eyeliner. 

cały tekst ukryć tekst