EucerinSun Oil Control kremowy żel do opalania SPF 50+

Eucerin Sun Oil Control kremowy żel do opalania SPF 50+
Eucerin Sun Oil Control kremowy żel do opalania SPF 50+
200 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: EUC03588

Kochasz słońce, ale jednocześnie chcesz zapobiec oparzeniom słonecznym i innym uszkodzeniom skóry? Wysoką ochronę przed promieniami UV zapewnia kremowy żel do opalania Eucerin Sun Oil Control SPF 50+. Wykorzystuje wyjątkową technologię Advanced Spectral z zawartością licochalconu A, dzięki czemu skutecznie chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB. Dodatek kwasu glicyretynowego wspiera także naturalną odbudowę DNA skóry.

Żel do opalania Eucerin ma bardzo lekką konsystencję i nie pozostawia na skórze tłustego filmu ani wrażenia lepkości. Dzięki technologii Oil Control Twoja skóra będzie też od razu po aplikacji prawie sucha.

Właściwości:

 • chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi i innymi uszkodzeniami
 • dzięki SPF 50+ zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB
 • wzmacnia naturalne mechanizmy skóry, przyczyniające się do odnowy DNA
 • od razu po użyciu skóra pozostaje sucha w dotyku
 • chroni przed przyklejaniem się piasku i jest niezwykle odporny na wodę i pot
 • nie tworzy tłustego filmu i nie powoduje uczucia lepkości
 • przebadano dermatologicznie

Wyniki testów:
→ stosowało 120 kobiet w wieku 18-55 lat przez 2 tygodnie

 • 96% zauważyło, że żel wchłania się w ciągu kilku sekund
 • 95% zauważyło, że skóra pozostaje sucha w dotyku
 • 92% potwierdziło, że ma bardzo lekką konsystencję
 • 92% zgodziło się, że żel nie pozostawia po sobie tłustego czy lepkiego filmu

Skład:

 • technologia Advanced Spectral – dzięki szerokospektralnym i fotostabilnym filtrom UVA/UVB oraz substancji o nazwie licochalcon A neutralizuje wolne rodniki i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry
 • kwas glicyretynowy – chroni skórę przed uszkodzeniem pod wpływem promieniowania UV
  i jednocześnie wspomaga naturalną odbudowę DNA skóry
 • technologia Oil Control – wykorzystuje matujące pigmenty, dzięki którym
  od razu po użyciu skóra pozostaje sucha w dotyku
 • nie zawiera oktinoksatu i oksybenzonu

Sposób użycia:
Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała. Zanim się ubierzesz, odczekaj zawsze, aż produkt całkowicie wyschnie, aby nie poplamić odzieży. Żel nanoś zawsze po kąpieli, spoceniu się lub po wytarciu ciała ręcznikiem, aby zachować początkowy poziom ochrony.

Ważna uwaga

Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Produkt nanieść przed wyjściem na słońce. Nanosić ponownie dla utrzymania ochrony, zwłaszcza po spoceniu się, pływaniu lub wycieraniu ręcznikiem. Unikać kontaktu z oczami.
Cały tekst

Właściwości

Konsystencja
żel
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Ochronny faktor
bardzo wysoka ochrona (SPF 50+)

Marka Eucerin, znana ze swoich dermokosmetyków, jest jednym ze światowych liderów w branży. Badania i rozwój produktów prowadzi w ścisłej współpracy z dermatologami, bazując na najnowszych odkryciach naukowych. Dzięki temu Eucerin oferuje kosmetyki o medycznych właściwościach, które odpowiadają na wymogi współczesnego świata, spełniają najwyższe standardy dermatologiczne i respektują potrzeby różnego rodzaju skóry.

Eucerin od ponad 100 lat zgłębia tajniki funkcjonowania skóry. Kultowa maść regeneracyjna Eucerin Aquaphor miała swoją premierę już w 1925 r., ale jej popularność wciąż rośnie. Brak wody w składzie i uniwersalne zastosowanie to tylko dwie z jej wielu zalet. Z kolei produkty z kolekcji Eucerin Hyaluron Filler to pierwsze na świecie kosmetyki, u których wykazano właściwości zwiększające skuteczność zabiegów estetycznych z użyciem kwasu hialuronowego.

Bez względu na to, czy wybierzesz krem pielęgnujący Eucerin, specjalistyczną pielęgnację przeciwsłoneczną czy łagodny szampon Eucerin, marka zawsze kieruje się jedną, prostą zasadą – poszukuje najlepszych rozwiązań dla zdrowej i pięknej skóry.