Przejdź do głównej zawartości
Etat Libre d’Orange Attaquer Le Soleil Marquis De Sade woda perfumowana unisex
Etat Libre d’Orange Attaquer Le Soleil Marquis De Sade woda perfumowana unisex
Etat Libre d’Orange Attaquer Le Soleil Marquis De Sade woda perfumowana unisex
Złożenielabdanum
Grupy zapachóworientalne

Poczuj swoją siłę i pasję oraz bulwersuj świat swoim niekonwencjonalnym i odważnym podejściem do życia!

Nietuzinkowa i prowokująca woda perfumowana unisex Etat Libre d’Orange Attaquer Le Soleil Marquis De Sade zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn uosabia osoby, które nie boją się wyznawać swoje wartości i żyć zgodnie ze sobą, wyzwalając się z uprzedzeń oraz przełamując bariery i konwenanse. Ten intensywny i bardzo zmysłowy zapach jest dla osób, które celebrują niekonwencjonalne podejście do życia, skrajności oraz kochają swobodę i wykraczanie poza granice wyobraźni. Dodaje każdemu odwagi i pasji do życia, aby prowokować i podążać przez życie z siłą i czułością. To zapach bez kompromisów!

  • prowokujący pikantno-drzewny zapach
  • wyzwala odwagę i popycha poza granicę wyobraźni
  • zapach odpowiedni na co dzień dla kobiet i dla mężczyzn

Skład zapachu
Czystek jest główną nutą zapachu. To balsamicznie pachnące labdanum, z nutą ambry oraz skóry, dający wyrafinowany zapach.

Historia zapachu
Prowokująca woda perfumowana Attaquer le Soleil Marquis de Sade marki Etat Libre d'Orange to uniwersalny zapach – dla kobiet, jak i dla mężczyzn, który pojawił się w roku 2016. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quentin Bisch, który miał w swoim życiu wiele ról: pisarza, rewolucjonisty, filozofa i libertyna. Pogardzał normami społecznymi i domagał się nieograniczonej wolności. Chciał wyzwolić nas z naszych uprzedzeń, przełamać bariery, które powstrzymują nas od zaakceptowania własnych pragnień i zmierzenia się z samym sobą. Zapach ten popycha nas do wyobrażeń i pragnień daleko poza naszymi granicami, które pozwalają nam żyć na pełno, z pasją i wyjść poza kompromis. Zapach ten wyzwala!

Etat Libre d’OrangeAttaquer Le Soleil Marquis De Sade woda perfumowana unisex

4×
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ELD0220