EssenceBronzer Brush pędzel do bronzera

7×
Essence Bronzer Brush pędzel do bronzera
Essence Bronzer Brush pędzel do bronzera
Promocje
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
16,99

Zaoszczędź 15%
14,40

W magazynie | 14,40 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ESS08219
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Nadaj swojej twarzy idealnego konturu i ciesz się nowym dniem! Pędzel do bronzera Essence Bronzer Brush pomoże Ci w aplikacji produktów służących do konturowania. Aplikacja jest prosta i przyjemna!

Właściwości:

  • zapewnia łatwą i optymalną aplikację bronzera
  • służy do idealnego konturowania twarzy
  • kształt pędzla sprawiają, że aplikacja jest jeszcze łatwiejsza
  • nabiera i nakłada optymalną ilość broznzera
  • pędzel jest higieniczny i łatwy do czyszczenia

Sposób aplikacji:
Przy pomocy pędzla Essence Bronzer Brush nabierz niewielką ilość bronzera i lekko wykonturuj partie twarzy, które tego potrzebują.

Makijaż może wyrażać Twoją osobowość lub być sposobem na codzienną przemianę. Po co dążyć do doskonałości, gdy czeka na Ciebie świetna zabawa?! Niemiecka marka Essence oferuje dostępne cenowo, wysokiej jakości produkty do makijażu, dzięki którym wyczarujesz każdy look – niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w makijażu, śledzisz na bieżąco aktualne trendy czy może już dawno znalazłaś swój niepowtarzalny styl.

Ponad 84% asortymentu Essence Cosmetics produkowana jest w Europie. Jakość i przyjazność wobec środowiska naturalnego są dla marki absolutnym priorytetem, dlatego też składniki kosmetyków Essence są w większości pochodzenia naturalnego. Essence ma również linię kosmetyków wegańskich.

W portfolio marki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania kompletnego makijażu – od baz przez podkłady po rozświetlacze. Znakiem rozpoznawczym marki są również tusze do rzęs, palety cieni do powiek czy róże. Cieszący się ogromną popularnością tusz Essence I Love Extreme nada Twoim rzęsom maksymalną objętość, paleta Essence Love What You Do czy Epic Sunset wykreują delikatny dzienny oraz wyrazisty wieczorowy makijaż, a każdy puder Essence zapewni Ci długotrwałe utrwalenie.