Przejdź do głównej zawartości

Elizavecca

O marce Elizavecca

Zabawne koreańskie kosmetyki Elizavecca szczycą się naturalnymi formułami i nowoczesną technologią produkcji. Marka K-beauty jest znana z linii produktów, które wykazują zdolność wnikania w głębokie warstwy skóry i działania na poziomie komórkowym. Elizavecca pakuje swoje kosmetyki w nietoksyczne, nadające się do recyklingu i jednocześnie przeurocze opakowania.

 

Marka Elizavecca powstała w 2011 roku, ale jej firma macierzysta MIZ Trade Inc. już od roku 1986 jest liderem w tworzeniu naturalnych produktów do pielęgnacji skóry przy użyciu najnowszych technologii. Elizavecca znana jest z uroczych i zabawnych opakowań z wizerunkiem świnki. Niezależnie od tego, czy masz problematyczną, wrażliwą, tłustą czy suchą skórę, w ofercie tej marki z pewnością znajdziesz produkt dostosowany do jej potrzeb.

Wypróbuj maskę kolagenową Elizavecca Green Piggy Collagen Jella Pack, która zyskała status światowego bestsellera lub kolagenową maskę do włosów Elizavecca Cer-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment. Głęboko oczyszczająca maska do twarzy Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask sprawi, że codzienna pielęgnacja Twojej skóry stanie się rytuałem, na który będziesz czekać z niecierpliwością.

cały tekst ukryć tekst