Elizabeth Arden Prevage Progressive Renewal Treatment pielęgnacja odnawiająca dla efektu rozjaśnienia i wygładzenia skóry

Elizabeth Arden Prevage Progressive Renewal Treatment pielęgnacja odnawiająca dla efektu rozjaśnienia i wygładzenia skóry
Elizabeth Arden Prevage Progressive Renewal Treatment pielęgnacja odnawiająca dla efektu rozjaśnienia i wygładzenia skóry
4 x 10 ml

Kod: ELA06163 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Elizabeth Arden Prevage Progressive Renewal Treatment
Właściwości

Zaledwie w 4 tygodnie Twoja skóra stanie się wyraźnie jaśniejsza, gładsza i młodsza. Odnawiająca pielęgnacja dla efektu rozjaśnienia i wygładzenia skóry Elizabeth Arden Prevage Progressive Renewal Treatment jest idealna dla kobiet powyżej 45 roku życia. W tym wieku następuje bowiem znaczne spowolnienie odnowy komórek skóry.

Pielęgnacja Elizabeth Arden Prevage Progressive Renewal Treatment zapewnia efekt w postaci jaśniejszej skóry już po pierwszym tygodniu stosowania. W późniejszym etapie można również liczyć się z wygładzaniem linii i zmarszczek, minimalizacją porów, ujednoliceniem kolorytu cery i wyraźnie młodszym wyglądem.

Właściwości:

 • 4-tygodniowa kuracja dla wyraźnie jaśniejszej, gładszej i bardziej młodzieńczej skóry
 • odnawia skórę, usuwając z niej obumarłe komórki
 • redukuje zmarszczki i drobne linie, ściąga rozszerzone pory
 • nawilża skórę, wzmacniając jej barierę ochronną
 • chroni skórę przed wolnymi rodnikami
 • wyrównuje odcień skóry
 • ujędrnia skórę

Skład:

 • hydroksykwasy – delikatnie usuwają obumarłe komórki skóry
 • idebenon – chroni nowe komórki skóry przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki
 • testowany dermatologicznie i klinicznie

4 etapy procesu:

 • 1. tydzień – przywrócenie jasności skóry
 • 2. tydzień – wyraźna redukcja drobnych linii i ściągnięcie porów
 • 3. tydzień – wyraźna redukcja głębokich linii
 • 4. tydzień – ujednolicenie kolorytu cery, skóra uzyskuje młodzieńczy wygląd

Sposób aplikacji:
Stosuj codziennie wieczorem przez 28 dni. Aplikuj zawsze na oczyszczoną skórę. Zacznij o buteleczki nr 1. Przed aplikacją naciśnij nakrętkę w celu uwolnienia substancji czynnej i delikatnie wstrząśnij. Następnie zamień nakrętkę na zakraplacz. Nałóż zawartość pełnego zakraplacza na dłonie, a następnie zaaplikuj na twarz. Poczekaj 20 minut, następnie możesz nałożyć kolejny produkt do pielęgnacji skóry. Po 7 dniach aplikacji sięgnij po nową buteleczkę.

Właściwości

Rodzaj skóry
zmarszczki i skóra dojrzała
Efekt
anti-age, rozświetlenie, lifting, minimalizacja porów, zjednolicenie, chroni przed czynnikami zewnętrznymi
Jak stosować
na dzień i na noc

O marce Elizabeth Arden

Perfumy Elizabeth Arden | Kosmetyki Elizabeth Arden – prawo do piękna. Amerykańska marka perfum i kosmetyków Elizabeth Arden została założona już w 1910 r. przez kanadyjsko-amerykańską businesswoman, Florence Nightingale Graham. Nazwa firmy to psudonim, którym posługiwała się w handlu. Elizabeth Arden, doradca w dziedzinie urody i obrończyni praw kobiet, do dziś pozostaje inspiracją dla kobiet na całym świecie. Pełną sukcesów historię marki rozpoczęło założenie pierwszego salonu na słynnej Piątej Alei w Nowym Jorku w czasach, gdy naprawdę niewiele kobiet prowadziło działalność gospodarczą, a podkład nie należał do powszechnie używanych kosmetyków. W ciągu II wojny światowej marka tworzyła kosmetyki dla kobiet, które służyły w wojsku, a w 1946 r. Elizabeth Arden stała się jedną z pierwszych kobiet, które pojawiły się na okładce magazynu Time.
Elizabeth Arden była jedną z pierwszych, która wykorzystywała innowacje naukowe w przemyśle kosmetycznym, a znana na całym świecie stała się m.in. dzięki holistycznemu podejściu do urody. Już w latach 20. apelowała do kobiet, by nawilżały swą skórę, unikały zbyt częstego przebywania na słońcu i, żeby ćwiczyły jogę. Elizabeth, która dożyła 80 lat, zmarła w Nowym Jorku w 1966 r. Była naprawdę wyjątkową kobietą, a wiele swych zalet przekazała swojej marce. Była przekonana, że uroda nie polega na nakładaniu podkładu, ale na mądrym połączeniu nauki i przyrody. Dlatego kosmetyki tej marki dążą do tego, by korzystnie wpływać na skórę, a nie ją maskować. Marka Elizabeth Arden wniosła do przemysłu kosmetycznego całą serię nowości, do których należą kosmetyki do makijażu oczu czy kosmetyki w wersji podróżnej. Produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, szeroki asortyment kosmetyków do makijażu oraz perfumy marki Elizabeth Arden do dziś idą z duchem nowoczesności swej założycielki, usiłując o najwyższą jakość. Nie przez przypadek wśród osób współpracujących z marką pojawiły się takie osobistości, jak Jacqueline Kennedy, Marilyn Monroe czy Marlene Dietrich. Do najsłynniejszych produktów marki należą na przykład Eight Hour Cream, który chroni i leczy suchą, popękaną i podrażnioną skórę, czy perfumy 5th Avenue dla kobiet sukcesu, które mają wyrafinowany gust, są inteligentne i eleganckie. Marka Elizabeth Arden ze swym bogatym asortymentem produktów gwarantujących najwyższą jakość, sprawiają, że kobiety na całym świecie stają się piękniejsze i bardziej pewne siebie.
„Każda kobieta ma prawo być piękna.“ (Elizabeth Arden)

Recenzje Elizabeth Arden Prevage Progressive Renewal Treatment