Elizabeth Arden 5th Avenue After Five woda perfumowana dla kobiet

9×
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five woda perfumowana dla kobiet
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
225,00

Zaoszczędź 75%
125 ml
55,90

44,72 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ELA0002 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 21.04.2021
Nasze sklepy
środa 21.04.2021

Opis Elizabeth Arden 5th Avenue After Five
Skład

Ciesz się z wolnego popołudnia i czasu, który możesz poświęcić tylko dla siebie. To właśnie powinna Ci codziennie przypominać woda perfumowana Elizabeth Arden 5th Avenue After Five. Jej śliczny kwiatowy zapach z nutami drzew jest także symbolem ekscytacji z nadchodzących przygód owiniętymi zasłoną tajemniczej nocy.

  • kwiatowy zapach z akordem drzew i śliwki
  • przedstawia ekscytację z nowych przygód
  • doskonale uzupełni wieczorową kreację

Skład zapachu
Na początku poczujesz świeży aromat słodkiej bergamotki i śliwkę, które uzupełniają nuty zmysłowego jaśminu, lotosu i brzozy wraz z aromatycznym szafranem. Doskonałe tło całej kompozycji tworzy kombinacja otulającego piżma, słodkiej fasoli tonka, wraz z ciepłym drzewem sandałowym i lekko aromatyczną kolendrą.

Historia zapachu
Woda perfumowana Elizabeth Arden 5th Avenue After Five została zainspirowana Nowym Jorkiem, a konkretnie jego najsłynniejszą ulicą 5th Avenue. Kobietami, które uwielbiają emocje związane z nowymi doświadczeniami, mają dużo energii i w pełni korzystają z możliwości wielkiego miasta. Zapach został zaprezentowany w 2005 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, śliwka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, lotos, szafran, brzoza
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kolendra, fasola tonka, drzewo sandałowe, piżmo
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Elizabeth Arden

Perfumy Elizabeth Arden | Kosmetyki Elizabeth Arden – prawo do piękna. Amerykańska marka perfum i kosmetyków Elizabeth Arden została założona już w 1910 r. przez kanadyjsko-amerykańską businesswoman, Florence Nightingale Graham. Nazwa firmy to psudonim, którym posługiwała się w handlu. Elizabeth Arden, doradca w dziedzinie urody i obrończyni praw kobiet, do dziś pozostaje inspiracją dla kobiet na całym świecie. Pełną sukcesów historię marki rozpoczęło założenie pierwszego salonu na słynnej Piątej Alei w Nowym Jorku w czasach, gdy naprawdę niewiele kobiet prowadziło działalność gospodarczą, a podkład nie należał do powszechnie używanych kosmetyków. W ciągu II wojny światowej marka tworzyła kosmetyki dla kobiet, które służyły w wojsku, a w 1946 r. Elizabeth Arden stała się jedną z pierwszych kobiet, które pojawiły się na okładce magazynu Time.
Elizabeth Arden była jedną z pierwszych, która wykorzystywała innowacje naukowe w przemyśle kosmetycznym, a znana na całym świecie stała się m.in. dzięki holistycznemu podejściu do urody. Już w latach 20. apelowała do kobiet, by nawilżały swą skórę, unikały zbyt częstego przebywania na słońcu i, żeby ćwiczyły jogę. Elizabeth, która dożyła 80 lat, zmarła w Nowym Jorku w 1966 r. Była naprawdę wyjątkową kobietą, a wiele swych zalet przekazała swojej marce. Była przekonana, że uroda nie polega na nakładaniu podkładu, ale na mądrym połączeniu nauki i przyrody. Dlatego kosmetyki tej marki dążą do tego, by korzystnie wpływać na skórę, a nie ją maskować. Marka Elizabeth Arden wniosła do przemysłu kosmetycznego całą serię nowości, do których należą kosmetyki do makijażu oczu czy kosmetyki w wersji podróżnej. Produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, szeroki asortyment kosmetyków do makijażu oraz perfumy marki Elizabeth Arden do dziś idą z duchem nowoczesności swej założycielki, usiłując o najwyższą jakość. Nie przez przypadek wśród osób współpracujących z marką pojawiły się takie osobistości, jak Jacqueline Kennedy, Marilyn Monroe czy Marlene Dietrich. Do najsłynniejszych produktów marki należą na przykład Eight Hour Cream, który chroni i leczy suchą, popękaną i podrażnioną skórę, czy perfumy 5th Avenue dla kobiet sukcesu, które mają wyrafinowany gust, są inteligentne i eleganckie. Marka Elizabeth Arden ze swym bogatym asortymentem produktów gwarantujących najwyższą jakość, sprawiają, że kobiety na całym świecie stają się piękniejsze i bardziej pewne siebie.
„Każda kobieta ma prawo być piękna.“ (Elizabeth Arden)

Recenzje Elizabeth Arden 5th Avenue After Five9