Elie Saab Le Parfum L'Eau Couture

woda toaletowa dla kobiet 50 ml

1×
Elie Saab Le Parfum L'Eau Couture woda toaletowa dla kobiet 50 ml
50 ml

Kod: ESB0053 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Elie Saab Le Parfum L'Eau Couture
50 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Elie Saab Le Parfum L'Eau Couture

Woda toaletowa Elie Saab Le Parfum L'Eau Couture to nieodparty zapach o wyjątkowym aromacie, który będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień.

  • kwiatowy zapach
  • słodki zapach
  • dla romantycznej kobiety
  • do używania na co dzień

Skład

Głowa
migdały
Serce
kwiat pomarańczy
Podstawa
wanilia
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Elie Saab

Elie Saab to niezwykle utalentowany projektant mody pochodzenia libańskiego, którego twórczość charakteryzuje unikalne połączenie kultury Wschodu i Zachodu. Swój pierwszy butik Elie Saab otworzył już w wieku 18 lat, kiedy zajmował się przede wszystkim projektowaniem sukien ślubnych. W dziedzinie mody bardzo szybko osiągnął olbrzymi sukces, a w 1999 r. do grona jego klientów dołączyła także jordańska królowa, która zamówiła u niego suknię z okazji koronacji.
Punktem zwrotnym jego dotychczasowej kariery okazał się jednak rok 2002, kiedy to aktorka Halle Berry odebrała w jego sukience statuetkę Oskara. Od tego dnia jego nazwisko znał już cały świat i każda kobieta marzyła o tym, żeby nosić jego ubrania. Elie Saab dołączył tym samym do grona najlepszych projektantów, którzy ubierają światowe gwiazdy.
W 2011 r. Elie Saab zaistniał również w świecie zapachów. Jego pierwsze perfumy o prostej nazwie Le Parfum natychmiast zyskały ogromną popularność wśród kobiet. Perfumy Elie Saab skrywają w sobie atmosferę współczesnego świata mody i fascynującą magię arabskich krajów.
Portfolio marki Elie Saab obejmuje także kosmetyki perfumowane, zapewniające doskonałą pielęgnację skóry i otulające ją urokliwym aromatem. Dzięki perfumom i kosmetykom perfumowanym Elie Saab każda kobieta może się poczuć wyjątkowo i luksusowo.

Ocena Elie Saab Le Parfum L'Eau Couture

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne