Przejdź do głównej zawartości

Elie Saab

Elie Saab

Perfumy Elie Saab oddają atmosferę współczesnego świata mody i fascynującą magię krajów arabskich. Łączenie elementów kultury Zachodu i Wschodu to znak rozpoznawczy w wyjątkowych projektach modowych urodzonego w Libanie projektanta, którego nazwiskiem sygnowana jest marka.

Elie Saab odkrył swoją miłość do mody w bardzo młodym wieku, a pierwszy butik otworzył, kiedy miał zaledwie 18 lat. Sukces przychodził stopniowo, ale wielki przełom i światowy sukces nastąpił w 2002 roku. Odbierając Oscara, aktorka Halle Berry pojawiła się na czerwonym dywanie w bordowej sukni z jego pracowni. Od tego czasu odzież marki Elie Saab nosiło wiele znanych osób, w tym Angelina Jolie i Taylor Swift.

Od otwarcia pierwszego butiku minęło prawie 10 lat, nim Elie Saab zdecydował się na premierę w świecie perfum. Jednak już pierwszy zapach o prostej nazwie Elie Saab Le Parfum pokochały natychmiast kobiety na całym świecie. Każde kolejne perfumy Elie Saab odzwierciedlały luksus projektów marki, która jest obecnie jednym z liderów w świecie haute couture. Odkryj kobiecość, elegancję i zmysłowość, kryjące się w perfumach Elie Saab.

cały tekst ukryć tekst