EisenbergSecret VI Cuir d'Orient woda perfumowana dla mężczyzn

Eisenberg Secret VI Cuir d'Orient woda perfumowana dla mężczyzn
Eisenberg Secret VI Cuir d'Orient woda perfumowana dla mężczyzn
Darmowa dostawa
100 ml
655,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 655,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: EIS0272
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Odkryj sekret uwodzenia. Woda perfumowana dla mężczyzn Eisenberg Secret VI Cuir d'Orient urzeka wyjątkowo męską skórą, podkreślając niedbale zmysłowy charakter prawdziwego uwodziciela.

  • urzekający orientalno-skórzany zapach
  • dla szarmanckiego mężczyzny, który pragnie odkryć magię uwodzenia
  • idealny szczególnie przy wieczornych okazjach, ale sprawdzi się też w ciągu dnia

Skład zapachu
Skóra, kontrastująca z ciemnymi, owocowymi nutami czarnej porzeczki, które w głowie zapachu Eisenberg Secret VI Cuir d'Orient łączą się z malinami, pieprzem i szafranem, nadaje charakter całej kompozycji zapachowej, odciskając swój dziki ślad w jej sercu. Właśnie tutaj skórzana nuta zapachu, podkreślona głębią kadzidła, dokonuje prawdziwego podboju. Skórę i kadzidło uzupełniają w sercu jeszcze fiołek, róża i jaśmin, na finiszu ustępując pola akordom drzewa różanego i cedrowego, bursztynu, czystka, pralinek i piżma.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
szafran, pieprz, czarna porzeczka, malina
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kadzidło, fiołek, skóra, róża, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, czekoladka, czystek, palisander, bursztyn, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
orientalne, skórzane

Francuska marka luksusowych kosmetyków i perfum Eisenberg wyraża połączenie piękna, ponadczasowości i doskonałości. Nosi imię swojego założyciela José Eisenberga, którego zapał twórczy i bezkompromisowe podejście tchnęło w markę życie, pasję i prawdziwy sens.

José Eisenberg rozpoczął karierę w przemyśle modowym już jako 21-latek, później jednak pracował przez dłuższy czas w branży IT. Kiedy w 2000 r. założył własną markę beauty, powołał do życia świat, w którym w wyjątkowy sposób łączy swoje dwie wielkie pasje – sztukę i najnowsze technologie hi-tech.

Wszystkie produkty do pielęgnacji twarzy i całego ciała Eisenberg zawierają skuteczne naturalne składniki, luksusowe surowce, takie jak proszek diamentowy lub czyste złoto, a także opatentowany kompleks Tri-Molecular. Jest on efektem 15 lat badań i stanowi niezwykle skuteczną broń w zapobieganiu i usuwaniu objawów starzenia się skóry.

Perfumy Eisenberg są zaś odzwierciedleniem marzeń ich twórcy. To luksusowe połączenie zapachów jest równie drogocenne jak emocje, które w Tobie wzbudzi.