Przejdź do głównej zawartości

EISENBERG

Eisenberg

Francuska marka luksusowych kosmetyków i perfum EISENBERG wyraża połączenie piękna, ponadczasowości i doskonałości. Nosi imię swojego założyciela José Eisenberga, którego zapał twórczy i bezkompromisowe podejście tchnęło w markę życie, pasję i prawdziwy sens.

  José Eisenberg rozpoczął karierę w przemyśle modowym już jako 21-latek, później jednak pracował przez dłuższy czas w branży IT. Kiedy w 2000 r. założył własną markę beauty, powołał do życia świat, w którym w wyjątkowy sposób łączy swoje dwie wielkie pasje – sztukę i najnowsze technologie hi-tech.

  Wszystkie produkty do pielęgnacji twarzy i całego ciała EISENBERG zawierają skuteczne naturalne składniki, luksusowe surowce, takie jak proszek diamentowy lub czyste złoto, a także opatentowany kompleks Tri-Molecular®. Jest on efektem 15 lat badań i stanowi niezwykle skuteczną broń w zapobieganiu i usuwaniu objawów starzenia się skóry. Perfumy EISENBERG są zaś odzwierciedleniem marzeń ich twórcy. To luksusowe połączenie zapachów jest równie drogocenne jak emocje, które w Tobie wzbudzi.

 

cały tekst ukryć tekst