EcodentaCertified Organic Anti-plaque pasta przeciw płytce nazębnej i dla zdrowych dziąseł Z olejkiem kokosowym.

Ecodenta Certified Organic Anti-plaque pasta przeciw płytce nazębnej i dla zdrowych dziąseł Z olejkiem kokosowym.
Ecodenta Certified Organic Anti-plaque pasta przeciw płytce nazębnej i dla zdrowych dziąseł Z olejkiem kokosowym.
75 ml
19,00

W magazynie | 25,33 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ECD00870
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Pasta do zębów Ecodenta Certified Organic Anti-plaque wzmacnia szkliwo zębów, chroniąc zęby przed próchnicą i nadwrażliwością.

Właściwości:

  • wzmacnia szkliwo zębów
  • usuwa kamień i osad nazębny
  • pielęgnuje dziąsła

Skład:

  • bez fluorku

Sposób użycia:
Stosuj w razie potrzeby. Aby doczyścić zęby, użyj nici dentystycznej lub szczoteczki międzyzębowej. Wskazane jest stosowanie pasty co najmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem lub po każdym posiłku.

Pasty do zębów dostępne pod marką Ecodenta są efektem fuzji nowoczesnej nauki i przyrody. Produkuje się je z naturalnych substancji, które są korzystne dla zdrowia i nieszkodliwe dla środowiska. Pasty nie zawierają składników pieniących ani ściernych, nadtlenków, SLS ani parabenów.
Produkty Ecodenta powstają we współpracy z Litewskim Uniwersytetem Nauk Medycznych i są testowane przez stomatologów. Poszczególne preparaty wzbogacono o substancje czynne z wybranych roślin, które szybko, ale zarazem delikatnie eliminują problemy z zębami lub dziąsłami. Nie brakuje w nich też naturalnego źródła wapnia - kalidentu, który uszczelnia pęknięcia i uszkodzoną powierzchnię zębów, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i ma naturalne działanie dezynfekujące.
Pasty zawierają też substancję czynną teavigo, która znajduje się w zielonej herbacie, a jej efekty są udowodnione naukowo. Substancja ta ma działanie antybakteryjne, chroni zęby przed kamieniem i pozostawia w ustach uczucie świeżości przez długi czas. Chroń zęby czyszcząc je regularnie wysokiej jakości pastą do zębów!