E style Metallic Chic

metaliczne cienie do powiek

E style Metallic Chic metaliczne cienie do powiek
E style Metallic Chic metaliczne cienie do powiek
odcień 05 Champagne 6 g

Kod: EYT0034 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
E style Metallic Chic
odcień 05 Champagne 6 g

Opis produktu E style Metallic Chic

Cienie do powiek E style Metallic Chic umożliwią nałożenie cieni zgodnie z własną wizją i nadadzą każdemu makijażowi nowy wymiar.

Właściwości:

  • metaliczny efekt
  • ma długą trwałość
  • łatwo się nanosi

Sposób użycia:
Nanoś cienie na powieki pędzelkiem, aplikatorem piankowym lub opuszkami palców.

O marce E style

Czeska firma Chris cosmetics jest obecna na rynku od 1992 r. Zajmuje się produkcją, kompletowaniem, dystrybucją i sprzedażą kosmetyków kolorowych. W 2014 r. wprowadzono do sprzedaży nową serię kosmetyków E style. Stanowi ona połączenie piękna i elegancji z wysoką jakością i przystępną ceną. Jest przeznaczona dla kobiet w każdym wieku, które chcą podkreślić swoją urodę.
Firma koncentruje się przede wszystkim na starannym doborze poszczególnych składników, aby zapewnić wysoką jakość produktu. Wszystkie kosmetyki E style są poddawane testom laboratoryjnym i rygorystycznej kontroli zgodnie z normami i przepisami UE. W procesie produkcji zwraca się uwagę na ochronę środowiska, nie prowadzi się testów na zwierzętach, a produkty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.
Spółka Chris cosmetics jest włączona do systemu EKO KOM. Wypróbuj produkty do makijażu z serii E style i bądź piękna każdego dnia!