DunhillCentury Blue woda perfumowana dla mężczyzn

5×
Dunhill Century Blue woda perfumowana dla mężczyzn
Dunhill Century Blue woda perfumowana dla mężczyzn
Zaoszczędź
425,00

Zaoszczędź 82%
75 ml
73,48

1 w magazynie | 97,97 / 100 ml, w tym VAT | Kod: DUN02673
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 27.01.2022

Nowy dzień i nowa szansa, aby sprostać wyzwaniom. Męska woda perfumowana Dunhill Century Blue odświeży Twój umysł, byś mógł podążać za swoim instynktem. Każdego dnia wyruszaj w drogę ku przygodzie.

  • zapach drzewny
  • zapach cytrusowy
  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • dla aktywnego i energetycznego mężczyzny
  • świeży zapach, idealny na ciepłe dni

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
aromatyczne nuty, włoska bergamotka, paczuli
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
skóra, korzeń irysa, imbir
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
sól morska, nuty drzew, bursztyn
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

Perfumy  Dunhill | Dunhill to nie są tylko papierosy dla bogatych ludzi o ciekawym kształcie, które idealnie pasują do kieszeni w smokingu. Alfred Dunhill Dunhill założył firmę w Londynie w 1893 roku, wkrótce po osiągnięciu dojrzałości. Lata 80. XIX wieku to czasy ogromnego zainteresowania nowością jaką były samochody. Alfred Dunhill postanowił poszerzyć ofertę swojego przedsiębiorstwa o różnego rodzaju dodatki do aut takie jak: klaksony, lampy, okulary ochronne czy płaszcze. Następnie asortyment został powiększony o materiały piśmienne, karty do gry, ramy do obrazów, zegarki a także perfumy. Dunhill uznawany jest też za wynalazce zapalniczek, dlatego nie bez powodu większość butelek perfum tej marki ma właśnie kształt zapalniczki. Obecnie produkty firmy Dunhill są znane i podziwiana za swój angielski szyk, który tworzy harmonijnie połączenie się z miejskim, nowoczesnym stylem.