Przejdź do głównej zawartości

Dr. Jart+

Dr. Jart+

 Wysoce skuteczna pielęgnacja skóry, która sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech. Tak w jednym zdaniu można opisać koreańskie kosmetyki Dr. Jart+. Nazwa marki pochodzi od wyrażenia "Doctor Joins Art", czyli "doktor, włączający się w sztukę". To niekonwencjonalne określenie wiąże się z filozofią firmy, która łączy wiedzę dermatologiczną z zakresu pielęgnacji skóry z artystyczną formą komunikacji z klientem.

Firma Dr.Jart+, założona w 2005 roku w Seulu przez dermatologa Sung Jae Junga i byłego architekta Leeo (Chin Wook) Lee, oferuje innowacyjne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, przeznaczone do zaspokajania konkretnych potrzeb skóry.

Początki marki Dr. Jart+ wiążą się z kremem BB. Lee był zaintrygowany kremem o właściwościach upiększających, który wtedy dostępny był jedynie w klinikach dermatologicznych. We współpracy z dermatologami stworzył swój własny krem BB, który stał się hitem w Korei, z uwagi na powszechną dostępność, właściwości pielęgnacyjne oraz krycie porównywalne z podkładem.

Produkty marki Dr. Jart+ zawierają wiele opatentowanych substancji, opracowanych w laboratoriach naukowych, a pomimo wszystkich zastosowanych w nich innowacji udowadniają, że podstawowe elementy dostępne w naturze – czysta woda, światło i powietrze – stanowią fundament dla zdrowo wyglądającej skóry. Kluczowymi składnikami w produktach marki są ceramidy, które odżywiają suchą skórę oraz wyciąg z wąkroty azjatyckiej, który zapewnia odpowiednią pielęgnację dla skóry problematycznej.

Pożegnaj się z suchą skórą i wypróbuj odżywczy krem głęboko nawilżający Dr.Jart+ Ceramidin™, który zatrzymuje nawilżenie w warstwach skóry i sprawia, że staje się ona sprężysta i gładka. Z kolei żelowy krem nawilżający Vital Hydra Solution™ Biome Water Cream zapewnia odświeżenie nawet bardzo odwodnionej skórze.

Jeśli chcesz zredukować zaczerwienienia i wyrównać koloryt cery, wypróbuj kultowy preparat przeciw zaczerwienieniom Dr.Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment. Szczególną uwagę zwróć również na kultowy balsam nawilżający „wszystko w jednym” BB cream Dr.Jart+ Premium BB Beauty Balm, który zapewnia skórze optymalne odżywienie, nawilżenie, ochronę i lekkie krycie.

cały tekst ukryć tekst