DiptyqueL'Ombre Dans L'Eau woda toaletowa dla kobiet

Diptyque L'Ombre Dans L'Eau woda toaletowa dla kobiet
Diptyque L'Ombre Dans L'Eau woda toaletowa dla kobiet
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: DIP0680

Delektuj się nieskończoną świeżością przez cały letni dzień w harmonii z naturą, ukazując równocześnie swój sex-apeal i romantyczną duszę.

Woda toaletowa dla kobiet Diptyque L'Ombre Dans L'Eau oznacza „Cień w wodzie” i przedstawia bardzo świeży, ale zarazem i zmysłowy kobiecy zapach. To romantyczny bukiet pełen pasji, opowiadający historię marzeń podczas spaceru na łonach natury, wzbogaconego letnią drzemką pod płaczącą wierzbą… Odzwierciedla harmonię z naturą i momenty, którymi można upajać się bez końca.

Ten zmysłowy zapach jest zniewalający i podkreśla, oprócz romantycznej duszy kobiety, jej sex appeal, dodając jej pewności siebie i zwracając na siebie męską uwagę.

  • harmonijny świeży i kwiatowy zapach dla romantycznych kobiet
  • odzwierciedla doskonałą harmonię z naturą
  • zapach odpowiedni na co dzień, na letnie dni

Skład zapachu
Kombinacja tonów bergamotki, zielonych liści czarnej porzeczki i odświeżającej mandarynki w połączeniu z romantyczną i intensywną różą bułgarską, tworzy niezwykle harmonijny związek, który na sam koniec utrwalony jest bazą opartą na zmysłowym piżmu z ziemistym i zwierzęcym akcentem szarego bursztynu.

Historia zapachu
Woda toaletowa dla kobiet Diptyque L'Ombre Dans L'Eau to kwiatowy zapach, który pojawił się na rynku w roku 1983. Twórcą jest perfumiarz Serge Kalouguine, który poświęcił 30 lat swojego życia firmie Fragonard. Ta romantyczna woda jest przeznaczona dla każdej kobiety, która pragnie być atrakcyjna dla płci przeciwnej, podkreślając swój sex-appeal, ale wewnątrz zostać subtelną i romantyczną duszą. Elegancki i subtelny flakon jest ozdobiony logo firmy.

Skład

Złożenie
liście czarnej porzeczki, piżmo, czarna porzeczka, róża, bursztyn, bergamotka, cassie, mandarynka
Grupy zapachów
kwiatowe

Marka Diptyque, która powstała w 1961 roku w Paryżu, dostarcza na rynek najwyższej jakości perfumy i świeczki zapachowe. Co ciekawe, jej założyciele - Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet i Yves Couesland – na początku zajmowali się czymś zupełnie innym.
Pierwszy z nich był projektantem wnętrz, drugi malował, a trzeci pracował jako reżyser teatralny i scenograf. Brak doświadczenia zrekompensowali swoją pasją i osiągnęli sukces. Ich pierwsza Eau de Toilette, nazywana po prostu „L'eau“ („woda“), natychmiast zyskała olbrzymią sympatię wśród klientów. Po niej następowały kolejne udane produkty – na przykład „L'Autre“ lub uniwersalny „Vinaigre de Toilette“.
Obecnie w ofercie Diptyque można znaleźć kilkadziesiąt produktów, z których wiele było stworzonych we współpracy z czołowymi wytwórcami perfum, takimi jak Fabrice Pellegrin, Serge Kalouguine, Olivier Pescheux czy Olivia Giacobetti.
Perfumy Diptyque są bardzo oryginalne, zmysłowe i upojne. Podkreślą Twój sex appeal i obdarzą Cię uczuciem pewności siebie. Świeczki zapachowe marki Diptyque wypełnią Twoje wnętrza zniewalającym zapachem. Na osobną wzmiankę zasługują również eleganckie flakony ozdobione logo firmy. Marka Diptyque z pewnością zainteresuje każdego, kto pragnie być atrakcyjny dla płci przeciwnej, uwielbia luksus i chce, by w jego domu unosił się przyjemny zapach.