Brand logo

DIORMiss Dior Blooming Bouquet zestaw upominkowy dla kobiet

1×
DIOR Miss Dior Blooming Bouquet zestaw upominkowy dla kobiet
DIOR Miss Dior Blooming Bouquet zestaw upominkowy dla kobiet
365,70

Ponad 5 szt. w magazynie | 365,70 / 1 szt., w tym VAT | Kod: CHD15480

Miss Dior Blooming Bouquet woda toaletowa dla kobiet 30 ml + Dior Addict Lip Glow #001 Pink balsam do ust 3,2 g + Miss Dior krem do rąk dla kobiet 20 ml

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Aby uczcić wyjątkowy czas podaruj swoim bliskim zestaw upominkowy Miss Dior. W gotowym do podarowania pudelku z motywami Atelier marzeń,zamkniętę są trzy produkty, które tworzą rytuał piękna Miss Dior Blooming Bouquet. Wyjątkowy prezent w duchu celebracji Dior .

Zestaw upominkowy zawiera:

  •  Woda toaletowa Miss Dior Blooming Bouquet o pojemności 30 ml. Idealny rozmiar, aby odkryć ten świeży i musujący zapach Miss Dior o kwiatowych, piżmowych i cytrusowych nutach zapachowych.
  •  Balsam do ust Dior Addict Lip Glow, odcień 001 Pink. Niezbędny balsam do ust Dior, który ożywia naturalny kolor ust, jednocześnie je nawilżając, w formule złożonej w 97%* ze składników pochodzenia naturalnego.
  •  Krem do rąk Miss Dior Nourishing Rose Hand Creme, 20 ml. Odżywczy krem wzbogacony o wodę różaną, która upiększa i chroni dłonie, jednocześnie delikatnie je perfumując.

* Ilość obliczona na podstawie normy ISO 16128-1 i ISO 16128-2. Zawartość procentowa wody. Pozostałe 3% składników przyczynia się do wydajności, atrakcyjności sensorycznej i stabilności formuły.

1. Zaaplikuj wodą toaletową Miss Dior Blooming Bouquet.
2. Nawilż swoje usta i przywróć im naturalny kolor z balsamem do ust Dior Addict Lip Glow.
3. Odżyw swoje dłonie, nakładając krem do rąk Miss Dior.

1. Dwa produkty Miss Dior, aby odkryć kwiatowy świat zapachu.
2. Kultowy balsam do ust Dior z formułą złożoną w 97%* ze składników pochodzenia naturalnego.
3. Elegancki zestaw ze wstążką Dior

* Ilość obliczona na podstawie normy ISO 16128-1 i ISO 16128-2.
Zawartość procentowa wody uwzględniona. Pozostałe 3% składników przyczynia się do wydajności, atrakcyjności sensorycznej i stabilności formuły.

Ważna uwaga

Łatwopalny.
Cały tekst

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Kiedy Christian Dior otworzył swój Dom Mody w 1946 roku, wyobrażał sobie nową kobiecość, której niczego nie brakuje. Kobiecość, całkowita, kompletna kobiecość. Dzisiaj, od sukienek do akcesoriów, od zapachów do pomadek, aż do najbardziej eksperckiej pielęgnacji skóry, Dom Mody Dior podkreśla piękno kobiet, przywracając im blask i nowoczesność.