DIOR Dior Addict Stellar Shine szminka nabłyszczająca

DIOR Dior Addict Stellar Shine szminka  nabłyszczająca
DIOR Dior Addict Stellar Shine szminka  nabłyszczająca

Opis DIOR Dior Addict Stellar Shine
Właściwości

Dior Addict Stellar Shine to pomadka do ust nowej generacji, który zapewnia 8h * oszałamiającego blasku **. Pomadka jest łatwa w aplikacji, stapia się błyskawicznie tuż po nałozeniu na wargi, nadając im błyszczący i żywy kolor. Dzięki pielęgnacyjnej formule posiada cienką aloesową powłokę gwarantującą 24 godzinne nawilżenie*** oraz długotrwały komfort. Dior Addict Shine posiada uzależniający słodki zapach piżmowej wanilii. Dzień po dniu usta są bardziej miękkie i nawilżone.

Must have: ikoniczne pudełko Dior Addict Stellar Shine sygnowane różowym logo Dior, charakterystyczne dla domu mody Dior.

* Test instrumentalny na 20 kobietach.
** Dior.
*** Test instrumentalny na 11 kobietach.

Soczyste, żywe i jasne kolory gotowe do użycia w trzech niespotykanych wykończeniach: szlistym, połyskującym, metalicznym blasku.

Wyciąg z aloesu zapewnia efekt świeżości już od pierwszego zastosowania. W połączeniu z olejami i woskiem pszczelim, zapewnia 24-godzinną nawilżenie. Pod koniec dnia usta są o 32% bardziej nawilżone. Z dnia na dzień stają się coraz bardziej miękkie.

16 odcieni o szklistym wykończeniu:
8 odcieni o wykończeniu: połyskującym (4) i metalicznym blasku (4).

Podstawą formuły pomadki jest pięć, ultralekkich olejków, wybranych ze względu na ich wyjątkowy połysk, odżywienie, komfort i miękkość. Otulone naturalnym woskiem pszczelim, olejki natychmiastowo i przez cały dzień zapewniają blask, odżywienie oraz poczucie komfortu. Intensywny połysk został wzmocniony perłowymi mikropigmentam, które odbijają światło tworząc niepowtarzalny połysk.*

* W Dior.

Właściwości

Odcień
fioletowy
Efekt
błyszczący

O marce DIOR

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość,taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

Jako twórca zapachów Dior, François Demachy poświęcił cały swój wyjątkowy savoir-faire w opracowywaniu kompozycji marki. Każda z jego kreacji zapachowych jest deklaracją miłości do kwiatów Grasse.

Region Grasse na południu Francji jest ściśle związany z historią Dior. Christian Dior zdecydował się osiedlić w La Colle Noire, aby uprawiać swoje kwiaty i podążać za swoim marzeniem o perfumiarstwie. W 2006 roku François Demachy, twórca zapachów Dior, nawiązał ekskluzywną współpracę z producentami róży majowej, jaśminu, neroli i tuberozy, którzy dostarczają nam swoje uprawy. Razem z nimi zachowujemy wyjątkowe walory i mądrość tego regionu.

Recenzje DIOR Dior Addict Stellar Shine