Brand logo

DIOR Capture Totale Super Potent Eye Serum serum pod oczy

DIOR Capture Totale Super Potent Eye Serum serum pod oczy
DIOR Capture Totale Super Potent Eye Serum serum pod oczy
20 ml
361,90

1809,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CHD15112 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 21.09.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 20.09.2021

Opis DIOR Capture Totale Super Potent Eye Serum
Właściwości

To, jak inni postrzegają nasz wiek zależy aż w 80%* od okolicy oczu. Aby chronić jej piękno i moc, naukowcy Dior zaczęli pracę od próby zrozumienia mechanizmów jakie za nią odpowiadają: wyjątkowe badanie przeprowadzone w 4 krajach** ujawniło ewolucję okolicy oczu wraz z wiekiem i w zależności od ich kształtu. W rezultacie badanie Dior zidentyfikowało 9 oznak starzenia***, które wpływają na siłę okolicy oczu i połączyło je w unikalny dla Dior indeks: Eye Power Index. Super Potent Eye Serum to pierwsze**** globalne serum przeciwzmęczeniowe i przeciwzmarszczkowe pod oczy, które pomaga zauważalnie odnowić całą okolicę oczu, aż po łuk brwiowy, zapewniając gładszy, bardziej jędrny i bardziej promienny kontur oczu. Po 4 tygodniach oczy wydają się 4 lata młodsze.***** 3 kluczowe składniki aktywne i 3 działania korygujące 9 widocznych oznak starzenia*** w jednym masażu.

* Badanie śledzenia wzroku, 12 widzów płci męskiej i żeńskiej.
** Chiny, Francja, Korea i Japonia.
*** Niejednorodność i odcień konturu oczu, pojawienie się zmarszczek, drobnych linii, cieni i obrzęków, przekrwienie okolicy oczu, opadające powieki i osłabiony wygląd skóry wokół oczu.
**** W Dior.
***** Badanie kliniczne przeprowadzone przez dermatologa na 93 kobietach (4 tygodnie) i symulacja postrzegania wieku.
***** Kwota obliczona na podstawie norm ISO 16128-1 i ISO 16128-2. Uwzględniona zawartość procentowa wody. Pozostałe 8% zostało starannie dobranych tak, aby zoptymalizować działanie formuły, atrakcyjność sensoryczną i stabilność.

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery, zmarszczki i skóra dojrzała
Efekt
Nawilżenie, anti-age, rozświetlenie, rewitalizacja, odżywienie, przeciw cieniom, wzmocnienie
Ochrona przed słońcem
bez SPF
Jak stosować
na dzień, na dzień i na noc

O marce DIOR

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość,taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

Jako twórca zapachów Dior, François Demachy poświęcił cały swój wyjątkowy savoir-faire w opracowywaniu kompozycji marki. Każda z jego kreacji zapachowych jest deklaracją miłości do kwiatów Grasse.

Region Grasse na południu Francji jest ściśle związany z historią Dior. Christian Dior zdecydował się osiedlić w La Colle Noire, aby uprawiać swoje kwiaty i podążać za swoim marzeniem o perfumiarstwie. W 2006 roku François Demachy, twórca zapachów Dior, nawiązał ekskluzywną współpracę z producentami róży majowej, jaśminu, neroli i tuberozy, którzy dostarczają nam swoje uprawy. Razem z nimi zachowujemy wyjątkowe walory i mądrość tego regionu.

Recenzje DIOR Capture Totale Super Potent Eye Serum