Przejdź do głównej zawartości

DIOR FOREVER, IKONICZNY PODKŁAD Z NATURALNĄ1 FORMUŁĄ

Dior Forever to naturalny1 podkład, który oferuje 24 godzinną trwałość2 i perfekcyjne wykończenie. Składający się w 86%3 z kwiatowej bazy pielęgnacyjnej, w widoczny sposób poprawia kondycję skóry i pozostawia ją piękniejszą dzień po dniu. Aby uzyskać nieskazitelną cerę, zastosuj rytuał Dior Forever obejmujący podkładem i korektor Dior Forever Skin Correct.

DIOR FOREVER SKIN GLOW PERFEKCYJNE ROZŚWIETLENIE PODKŁAD 24 GODZINNE2 NAWILŻENIE

Dior Forever Skin Glow dzięki efektowi nawilżenia uwydatnia idealnie rozświetloną skórę przez cały dzień. Skóra jest wygładzona, pory są mniejsze, a jej koloryt ujednolicony. Jego technologia long-wear zapewnia trwałe wykończenie makijażu przez 24 godziny,2 w gorącym i wilgotnym środowisku.

24 GODZINY2 DOSKONAŁA SKÓRA MATUJĄCY PODKŁAD FOREVER BEZ EFEKTU PRZENOSZENIA MAKIJAŻU

Dior Forever to podkład, który zapewnia skórze matujące wykończenie przez 24 godziny2 bez efektu przenoszenia makijażu jednocześnie redukując niechciane błyszczenie skóry: widocznie zmatowiona, skóra jest ujednolicona i pozbawiona świecenia się. Pory wydają się mniejsze, skóra jest piękniejsza dzień po dniu.

DIOR FOREVER SKIN CORRECT, NO-TRANSFER, 24 GODZINY4 WYSOKI STOPIEŃ KRYCIA KOREKTOR Z NATURALNĄ FORMUŁĄ1

Aby udoskonalić rytuał Forever, Dior stworzył na nowo swój kultowy, długotrwały korektor o wysokim stopniu krycia, w wersji nawilżającej, a teraz odpornej na przenoszenie, z 96%5 składników pochodzenia naturalnego.

DIOR FOREVER GLOW & VELVET VEIL, NOWE BAZY POD MAKIJAŻ O DOSKONAŁYM WYKOŃCZENIU

Odkryj bazę pod makijaż Dior Forever Veil w dwóch wykończeniach: matującym aksamitnym i rozświetlającym, aby przygotować skórę przed nałożeniem podkładu i zapewnić jej doskonałe wykończenie. Dior Forever Glow Veil zapewnia 24-godzinną trwałość, które pozostawia na skórze nawilżający, błyszczący efekt. Dior Forever Velvet Veil zapewnia 24 godzinne7 matujące wykończenie i minimalizuje niepożądane błyszczenie.