Diesel Spirit of the Brave woda toaletowa dla mężczyzn

3×
Diesel Spirit of the Brave woda toaletowa dla mężczyzn
Diesel Spirit of the Brave woda toaletowa dla mężczyzn
Darmowa dostawa
125 ml
289,50

231,60 / 100 ml, w tym VAT
Kod: DSL05372 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 13.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 13.04.2021

Opis Diesel Spirit of the Brave
Skład

Czy jesteś gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu? Nowoczesna i zmysłowa woda toaletowa Diesel Spirit of Brave jest uosobieniem męskości i odwagi, dopełniając Twoją osobowość w każdej sytuacji.

  • orientalno-drzewna kompozycja zapachowa
  • dla mężczyzn, którzy odważnie pokonują swoje ograniczenia
  • stworzona we współpracy z piłkarzem Neymarem

Skład zapachu
Wstępne nuty zapachowe wody toaletowej emanują świeżością bergamoty, harmonijnie komponującej się z zielonym galbanum. Aromat przechodzi stopniowo w drzewne serce, pulsujące akordami cyprysu i jodły. Nuty głębi to połączenie balsamicznych esencji gorzkiego labdanum oraz ciepłej fasoli tonka.

Historia zapachu
Zapach dla mężczyzn Spirit of Brave powstał w 2019 roku we współpracy z brazylijskim piłkarzem Neymarem. Kultowy flakon Diesla w kształcie dłoni zaciśniętej w pięść tym razem otrzymał czarną barwę. Zdobią go złote elementy oraz podobizna lwa, inspirowana tatuażem na dłoni tego utytułowanego sportowca.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
galbanum, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
cyprys, jodła
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
labdanum, fasola tonka
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

Napisaliśmy o Diesel Spirit of the Brave
Artykuły

O marce Diesel

Prowokacyjny, niezwykły i wyrafinowany – lifestylowa marka Diesel jest dla ludzi, którzy twardo stąpają po ziemi . Włoski projektant mody Renzo Rossa stworzył markę, która jest inna i nadzwyczajna. Dzięki sloganom zawsze przyciąga uwagę zarówno w świecie mody, jak i w świecie perfum.

Każdy zapach Diesel jak i woda po goleniu Diesel daje Ci szansę, by błyszczeć i olśnić otoczenie. Kreatywne i zabawne flakony są prowokacyjne i doskonałe. Jeśli żyjesz pełnią życia i nie chcesz niczego przeoczyć i zniknąć z tłumu, marka Diesel widzi Cię jak żadna inna.

Recenzje Diesel Spirit of the Brave3