Dezodorant bez aluminium

Dezodorant bez aluminium
Filtr
Przedział cenowy

-

Dla kogo?
Rodzaj opakowania
Promocje i prezenty
Ocena
  •   26
  •   9
  •   4
  •   2
Bestsellery

Wybierz dezodorant bez soli aluminium i pozwól swojej skórze oddychać. Zapomnij o nieprzyjemnym uczuciu związanym z poceniem i ciesz się każdym dniem bez ograniczeń! Wysokiej jakości dezodorant lub antyperspirant bez aluminium zapobiegnie powstaniu nieprzyjemnego zapachu, odświeży Twoje pachy, nie podrażniając skóry.

Dlaczego warto wybrać dezodorant bez soli aluminium?

Sole aluminium blokują samo tworzenie potu i późniejszy nieprzyjemny zapach, nie muszą jednak w stu procentach być odpowiednie dla wrażliwej skóry. Nie musisz się obawiać, że sole aluminium wpływają na wypłukiwanie toksyn, jeśli jednak chcesz używać naturalnych produktów, niezawierających tego dodatku, sięgnij po naturalny antyperspirant bez aluminium!

Jaka jest różnica między dezodorantem a antyperspirantem bez aluminium?

Dezodorant blokuje wchodzenie potu w reakcję z bakteriami, zapobiegając w ten sposób powstaniu nieprzyjemnego zapachu. W porównaniu z nim antyperspirant ogranicza już samo pocenie. Pamiętaj jednak, że pocenie to naturalny proces, który pomaga utrzymać temperaturę ciała i nawilża skórę, dlatego nie można go całkowicie wyeliminować.

Postaw na jakość markowych produktów Weleda, Vichy lub Korres i ciesz się świeżością każdego dnia.